20 آگوست 2022 بازی اندروید 0

The Archers 2

The Archers 2 + The Archers 1 – بازی سرگرم کننده کمانداران ۱ و ۲ اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) 

The Archers 2

The Archers 2 نسخه دوم بازی سرگرم کننده، پرطرفدار و جالب “کمانداران” از استودیوی بازیسازی BYV برای اندروید است.

درباره بازی

The Archers 2 – بهترین در میان بازی های معمولی. زمان به نمایش گذاشتن مهارت های خود در بازی های معمولی فرا رسیده است! به عنوان استاد کمان استیکمن افسانه ای بازی کنید. از قهرمان بازی گاه به گاه خود دفاع کنید و دشمنان استیکمن را با کمان خود نابود کنید تا زمانی که شما را نابود کنند. اگر از علاقه مندان به بازی های تیراندازی با کمان هستید، این بازی گاه به گاه قطعا برای شما مناسب است. قهرمان خود را از لیست جنگجویان استیکمن انتخاب کنید و از افتخار خود در بازی معمولی ما دفاع کنید!

نبرد Stickman می تواند یک بازی گاه به گاه چالش برانگیز بسازد اما نترسید! استیکمن کماندار شما دارای زرادخانه بزرگی از سلاح های مختلف است: تیر و کمان، نیزه، شوریکن. تمام سلاح ها را امتحان کنید و سلاح مورد علاقه خود را پیدا کنید تا در هر جنگ استیکمن پیروز شوید. تیرها را شلیک کنید، سکه به دست آورید، استیکمن را به زره های جدید، جادوهای قدرتمند مجهز کنید و برای سرنگونی حریفان به نبرد بروید. حمله کنید، اما در بازی معمولی ما دفاع را فراموش نکنید!

در این بازی مبارزه ای stickman شما همچنین می توانید سرزمین های جدید را کشف کنید و با دشمنان مختلف روبرو شوید. ملاقات با یک دشمن جدید می تواند بسیار چالش برانگیز باشد! با این بازی گاه به گاه سرگرم کننده و مهیج، مهارت های استیکمن و بازی های معمولی خود را کاوش کنید و نقاط ضعف حریفان خود را بیابید. در Green Fields بجنگید، دشمنان خود را در Orcs Woods به چالش بکشید، مهارت های دفاعی گاه به گاه خود را در Lava Lands تمرین کنید و خیلی چیزهای دیگر!

کماندار درون خود را به چالش بکشید! آیا تابلوی امتیازات هدف شما در بازی معمولی ما است؟ بیا کماندار، تیراندازی قدرت توست! قهرمان تیراندازی با کمان بازی گاه به گاه شوید! اگر فکر می کنید در بازی های استیکمن و جنگ حرفه ای هستید،

صبر کنید تا مجبور شوید با باس های این بازی معمولی روبرو شوید! از تمام ترفندهای مخفی که از بازی های استیکمن یاد گرفته اید استفاده کنید و تا زمانی که سقوط کنند مبارزه کنید! فراموش نکنید که دستاوردهای بازی های معمولی خود را با تمام دنیا به اشتراک بگذارید!

هی قهرمان، از خودت در برابر کمانداران استیکمن، وایکینگ ها، اورک ها و باس های خطرناک دفاع کن. دشمنان نیزه و تیر به سمت شما پرتاب خواهند کرد! از کمان خود برای از بین بردن ارتش استیکمن در کمانداران ۲ استفاده کنید. اهداف را به خوبی نشانه بگیرید و شلیک کنید! در هر نبرد تیراندازی با کمان دقیق باشید. اکنون زمان شما فرا رسیده است که در بازی های معمولی و مهارت های تیراندازی با کمان تسلط پیدا کنید!

این بازی های معمولی برای بازی به تنهایی یا با دوستانتان عالی هستند. اگر بازی Stickman برای ۲ بازیکن همان چیزی است که به دنبال آن هستید، پس برای نبرد زندگی خود آماده شوید! از دوستان یا اعضای خانواده خود دعوت کنید تا در حماسی ترین بازی گاه به گاه تمام دوران به شما بپیوندند.

امکانات The Archers 2:
👍 کنترل های ساده و شهودی. روی صفحه ضربه بزنید و بکشید تا کمان با فلش شارژ شود. قدرت و زاویه حمله را انتخاب کنید!
🏹 شما تا به حال چنین فیزیک و انیمیشن عروسک پارچه ای واقعی ندیده اید!
🎯 The Archers 2 یک بازی گاه به گاه دو بعدی با سطوح مختلف، تعداد زیادی باس چالش برانگیز و ویژگی های منحصر به فرد خود در تسلط کمان است!

به روز رسانی در حال انجام است. پیشنهادات خود را برای بهبود گیم پلی برای ما بنویسید، ما همه نظرات شما را می خوانیم.

  • تغییرات نسخه ۱٫۷٫۰٫۳٫۰ The Archers 2

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...