..The Horus HeresyThe Horus Heresy: Legions v1.9.7 – بازی کارتی ارتداد هوراس اندروید
یک عنوان کارتی دوست داشتنی و محبوب برای اندروید

The Horus Heresy

یک بازی کارتی سرگرم کننده و پرطرفدار از استودیوی بازیسازی Everguild Ltd مخصوص دستگاه های اندروید است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.

درباره بازی

لژیون خود را انتخاب کنید ، عرشه خود را بسازید و برای تبدیل شدن به یک Warmaster افسانه ای مبارزه کنید!

با دوستان خود یک لژ جنگجو ایجاد کنید ، در مورد ساخت عرشه ، تاکتیک ها و استراتژی ها بحث کنید. و در جنگهای کارت PvP بجنگید. در جنگ های دسته ای مبتنی بر جناح ، طرفی را انتخاب کنید که مشخص کند کدام کارت های جدید به بازی اضافه می شوند. سرنوشت کهکشان در دست شماست – تبدیل به یک افسانه شوید!

THE HORUS HERESY CARD WARS: برای اولین بار به عنوان یک بازی کارتی آنلاین TCG / CCG ، Horus Heresy را کشف کنید. یکی از غنی ترین تنظیمات در Warhammer 40000 جهان توسط Games Games نیروهای افسانه ای Ultramarines ، Wolves Space و Blood Angels با خائن Legions of the Warmaster می جنگند. گروه انبوهی از دیمونز ، که بعداً فقط به عنوان افسانه و افسانه رد می شد ، بیرون می آیند و میلیاردها انسان بی گناه را به قتل می رسانند. یک مبارزات انفرادی حماسی را انجام دهید. PvP ، جنگ کارت های چند نفره و حملات PvE را بر اساس جنگ ها ، داستان ها و افسانه های رمان های کتابخانه سیاه در مورد جهان Warhammer 40،۰۰۰ رتبه بندی کنید.

ویژگی ها

The Horus Heresy: به جنگهای حماسی کارت بپیوندید زیرا Legions جدید از Warhammer 40،۰۰۰ dore اضافه می شود. به عنوان Ultramarines ، Space Wolves ، Blood Angels و بسیاری دیگر از افسانه های Warhammer 40،۰۰۰ جناحی بازی کنید. که هر کدام از آنها دارای سبک های مختلف مبارزه با کارت و توانایی های منحصر به فرد برای کشتن دشمنان خود هستند. جنگ کارت ها و چالش های ساخت عرشه با انتشار کارت های جدید ، رو به رشد است!

TRUE CARD COMBAT SKILL: در جنگ های کارت PvP دارای رده بندی یا دوستانه نبرد کنید. تا مهارت های جنگی و عرشه سازی خود را اثبات کنید. بر قالب Sealed Deck تسلط پیدا کنید. جایی که فقط تاکتیک ها و مهارت ها نتیجه جنگ کارت شما را تعیین می کنند. بهترین عرشه خود را بسازید و سربازان دشمن را قبل از اینکه سربازان شما را بکشند ، بکشید. افسانه شوید!

GUILD WARS: با جنگجویان خود در نبردهای حماسی PvP Arena که تعیین کننده روند تکامل این بازی کارت استراتژی TCG / CCG است. هماهنگی کنید. دانش خود را در مورد بازی های TCG / CCG و نکات ساخت عرشه نشان دهید و عرشه The Horus Heresy خود را در دوئل های کارت دوستانه امتحان کنید. با اصناف دیگر مبارزه کنید و مجموعه کارت های خود را رشد دهید. افسانه های خود را بسازید!

  • تغییرات نسخه ۱٫۹٫۷ The Horus Heresy

    • The Siege of Terra continues! The Agents of the Sigillite will soon join the game. Discover an elite force of Astartes, spies and assassins led by Malcador, the Regent of Terra and right hand of the Emperor of Mankind. Venture deep behind enemy lines and play your part in the Hidden War, for the sake of Humanity!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...