21 نوامبر 2021 بازی اکشن ، بازی اندروید 0

The Little Ball That Could

The Little Ball That Could + Mod – بازی اکشن دوست داشتنی توپ بی قلب! اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (باز بودن سطوح و اسکین توپ پولی)

The Little Ball That Could

یک بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی NaissusWorks برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

به توپ کمی است که می تواند (TLBTC) یک عنوان جدید در “رول توپ” سبک از بازی های پلت فرم، با الهام از بازی های سرگرم کننده مانند جنون سنگ مرمر، سوپر میمون توپ، سنگ مرمر دیوانه، انفجار سنگ مرمر است و موش بزرگ توپ. فقط در حال حاضر، به جای دریافت به پایان به همان سرعتی که شما می توانید، شما باید در مورد زمینه سنبله، لیزر، پورتال و تمام انواع دیگر از تله ها و پازل است که در خارج وجود دارد برای خراب کردن روز خود نگران باشید.

ویژگی های بازی :

• The Little Ball That Could را از طریق در ۵ جهان و ۱۲۰ سطح بزرگ است ، هر کدام شامل یک پیچ و خم از مسیرهای پر پیچ و خم و به شما سه وظیفه را به انجام.
• تست سرعت، دقت و حس کنجکاوی خود را از بدون نا امیدی است – سیستم ایستگاه بازرسی به شما کمک خواهد با پلت فرم تند و زننده، و شما می توانید سطح را نادیده اگر شما احساس سردرگمی و فقط می توانید ‘تی اتاق با زمینه سنبله فرار کنند.
• باز پوست مرمر زیبا با استفاده از قطعات پازل، و اگر شما برای یک چالش است ، برنده انواع سرگرم کننده توپ که به شما اجازه بازی بازی های در راه کاملا متفاوت است.
• تجربه های بهترین عمل platforming و با کنترل های شدید و پاسخگو ما – شما یک انفجار که آیا شما ترجیح می دهند به بازی با استفاده از کنترل های لمسی، شیب و یا کنترل های فیزیکی است.
• فشار محدودیت تلفن خود را با گرافیک را با کیفیت بالا، کنسول درجه ۳D ما است ، و یا کاهش سطح از جزئیات به دست آوردن عملکرد بهتر و عمر باتری.
• گوش دادن به ما از موسیقی متن بسیار جذاب که شامل نه ملودی پیانو رانده و یک قطعه موسیقی اصلی به طور خاص برای TLBTC ایجاد شده است.

آیا در The Little Ball That Could بدون استثنا برای این قاعده وجود دارد – فقط توپ با یک قلب می توانید پناهگاه را وارد کنید، و دیگران، به خوبی … دیگران باید به حرکت در. نوبت خود را برای به دست آوردن قلب شما می شود و در زمانی که دستگاه ماشین پرس یا متوقف مجاز می باشد. تنها انتخاب شما برای پیوستن به نوع خود را به اثبات ارزش خود را با پیدا کردن قلب به اندازه کافی برای دوباره پر کردن و ماشین راه اندازی مجدد. در راه خود را، می مرگبار وجود دارد می افتد برای جلوگیری از، از تله های خطرناک برای فرار از، ذهن خم پازل را حل کند، و سطح پیچ و خم مانند به گذشتن. اما همه این است تیره و تار نیست، برای سنگهای براق هستند برای جمع آوری، قطعات پازل مخفی برای پیدا کردن، و دوستان به دام افتاده برای کمک به وجود دارد. شاید راه دیگری برای اثبات شجاعت خود را در TLBTC را وجود دارد؟

به توپ کمی است که می تواند طول می کشد نگاه منحصر به فرد و چشم انداز از جنون سنگ مرمر و موش بزرگ توپ، ترکیب آن را با گیم پلی سریع از سنگ مرمر جنون و Polyball، می افزاید: توی بازی The Little Ball That Could در خرج کردن از آیتم جمع آوری از سوپر میمون توپ و فصل آن را با تله به چالش کشیدن از انفجار سنگ مرمر. اضافه کردن به که سطح زرق و برق دار پیچ و خم مانند تنها بر روی گوشی های HD و قرص مدرن ممکن است، و به شما دستور العمل برای به بهترین رول توپ بازی است برای گوشی های آندروید و قرص.

ما بسیاری از تلاش در ساخت به توپ کمی قرار است که می تواند و در عین حال یک بازی چالش برانگیز عادلانه و سرگرم کننده، و ما امیدواریم که شما به ما کمک کنید به TLBTC بهترین پلت فرم بازی ۲۰۱۷!

توجه : در صورت انتخاب و نصب مود برای در دسترس قرار گرفتن ویژگی مود باید از تنظیمات بازی روی Reset کلیک کنید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۲٫۲ The Little Ball That Could

    • * Fixed the issue that prevented you from completing Level 8 in Green World.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...