The Paladin’s Story

The Paladin’s Story v1.2.0 + Mod – بازی نقش آفرینی جالب “داستان پالادین” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

The Paladin’s Story

 داستان پالادین نام یک بازی ساده و خوش ساخت از دسته بازی های نقش آفرینی می باشد. این بازی به صورت رایگان عرضه شده و در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است.

درباره بازی 

به واله بزرگان ، پالادین خوش آمدید! شما در بازی The Paladin’s Story جستجوی یک افسانه افسانه ای هستید. برای جنگیدن با اژدها قدرتمند ، یک جادوگر شریر یا روح های تاریک از فراموشی؟ آره؟ دنگ … اینها از هفته گذشته بودند.

بیایید نگاهی به پیمایش های جدید بیندازیم! درمورد مبارزه با اورک ها چطور؟ به یک صلیبی شجاع تبدیل شوید و در برابر این شر ظهور ایستادگی کنید. آنها را قبل از اینکه یورش ببرند و زمینهای ما را به فراموشی بسپارند ، آنها را پاک کن!

به جستجوی بزرگان بروید و به نخل های بزرگتر بپیوندید!

شما در بازی The Paladin’s Story باید به ترتیب به نقاط مختلفی از پالادین رفته و با ده ها هیولای مختلف رو به رو شوید و در مبارزه های نفس گیر سعی کنید بر آن ها غلبه کنید. این کار خیلی ساده نخواهد بود پس خودتان را آماده هر چیزی کنید.

شما و حریفتان در رو به روی یکدیگر قرار می گیرید. شما باید در سریع ترین زمان ممکن بهترین حملات را علیه دشمن انجام دهید و سعی کنید قبل از اینکه او شما را از بین ببرد او را شکست دهید. گرافیک بازی ۲٫۵ بعدی است با این حال افکت های مناسبی دارد که بازی را جذاب تر کرده است.

 ویژگی های The Paladin’s Story:

جهان باز با موضوع فانتزی قرون وسطایی
اقدام غوغا با بسیاری از مبارزات شمشیر و ترکیب های قدرتمند
l غارت افسانه ای (صدها مورد تولید شده)
داستان مبتنی بر متن با بیش از ۱۵۰ quests
★RPG کلاسیک (بازی آفلاین)

تغییرات نسخه ی v1.2.0 :

* رفع باگ ها و مشکلات بازی

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...