The Superhero League

The Superhero League v1.11.1 + Mod – بازی پازل و فکری لیگ ابرقهرمان برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (حذف تبلیغات) به صورت جداگانه

The Superhero League

یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی Lion Studios برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

با قدرت عالی سرگرم کننده عالی است! دشمنان مرگبار را با قدرت یک قهرمان فوق العاده شکست دهید. در بازی The Superhero League مخالفانی را که سعی می کنند مانع راه شما شوند بلند کنید ، بسوزانید ، منجمد کنید. هیچ کس شما را از دستیابی به عدالت باز نمی دارد. تیم قهرمانان شما برای نجات روز اینجا هستند.

پازل های چالش برانگیز را با توانایی های منحصر به فرد حل کنید. هر سطح برای به حداکثر رساندن توانایی های شما به دقت طراحی شده است. از قدرت کنترل ، آتش ، باد ، یخ ، سرعت و موارد دیگر استفاده می کند! شما می توانید قهرمانان مورد علاقه خود شوید. دشمنان در حال آوردن یک اسلحه به یک جنگ قدرت فوق العاده هستند! آنها شانسی ندارند! این نوع جدیدی از تجربه پازل است. قدرت در دستان شما است.

ویژگی های بازی The Superhero League:

۱٫ همه آنها را نابود کنید و جهان را نجات دهید!
سوپرلیگ برای نجات جهان تشکیل شد. از مهارت ها ، دقت و دقت مرگبار خود استفاده کنید تا بدجنس ها را دور نگه دارید! خواه جاسوس باشد ، هم مامور ، هم زامبی ، چوب بری ، بیگانه یا مغز متفکر همه آنها اینجا هستند تا دنیا را تصاحب کنند و فقط یک سوپر می تواند آنها را سرنگون کند و دنیا را نجات دهد.

۲٫ قفل ماموریت های حماسی و شخصیت های جدید را باز کنید
بنابراین بسیاری از دشمنان و سطوح برای شما وجود دارد که باید با ذکاوت سریع و مغز بزرگ خود حل کنید. باز کردن شخصیت های جدید با توانایی های ویژه جدید برای کاملا جدید در سطوح جدید. چقدر باهوش هستید؟ آیا می توانید همه معما ها را حل کنید؟

۳٫ چالش های جدید در انتظار
سطوح جدید ، شخصیت های جدید ، ماموریت های مخفی. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با The Superhero League انجام دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در تیم عضو شوید.

۴٫ درگیر کردن گیج فیزیک
فقط باهوش ترین و سریع ترین ها می توانند در The Superhero League همه معما ها را حل کنند! برای دستیابی به موفقیت به مواردی بیش از دقت نیاز خواهید داشت. سرعت ، زمان ، هوشمندی و صبر همه چیزهایی است که شما برای تبدیل شدن به قهرمان نهایی نیاز دارید. آیا می توانید در هر سطح سه ستاره بدست آورید؟

۵٫ قهرمان در مقابل شرور
آیا شما در آنجا بهترین هستید؟ به قهرمانان کمک کنید تا شرور را شکست دهند و جهان را نجات دهند! افراد تازه استخدام شده در دسترس خواهند بود. همه اینها برای کنترل شماست.

۶٫ قدرت های عالی را جوش دهید
آیا شما مانند ققنوس می سوزید. آیا می توانید مانند Void زمان را دستکاری کنید؟ با انجماد دشمنان ، آن را رها کنید. این بی نظیرترین تجربه پازل است که می توانید بازی کنید.

  • تغییرات نسخه ۱٫۱۱٫۱

    • Bug fixes The Superhero League
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...