21 سپتامبر 2022 بازی کارتی ، بازی اندروید 0

Three Tiles

A 3 Tiles – Tile Matching Games + Mod – بازی کاشی های ۳ تایی – بازی جورچین کاشی ها
نسخه معمولی + نسخه مود (پول و آیتم ها بی نهایت)

Three Tiles

یک بازی اندروید در ژانر تخته ای است که توسط استودیو بازی سازی Appsulove برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

به بازی های پازل علاقه دارید؟ خوب، شما انتخاب درستی کرده اید – ما بازی های تطبیق رایگان عالی را در اینجا داریم! فال ماهجونگ و بازی‌های پازل محبوب با هم ترکیب شدند و برای به دست آوردن تجسم کامل یک بازی کاشی فکر شد. و ببینید، ما آن را ساخته ایم – جدیدترین اسطوره بازی پازل Three Tiles.

Three Tiles یکی از جدیدترین بازی های تطبیق کاشی است. بیشتر بازی‌های کاشی برای سرگرمی‌های گاه به گاه مناسب هستند، اما به آرامش پس از مطالعه و ساعات کاری پر استرس نیز کمک می‌کنند. قوانین ساده و قابل برداشت هستند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که ۳ کاشی را با همان تصویر واضح مطابقت دهید، به عنوان مثال، ۳ آووکادو یا ۳ گیتار. برای رفتن به سطح بعدی، تخته را از تمام کاشی ها پاک کنید.

تطبیق بازی‌ها می‌تواند مشکل باشد، اما معمولاً آنها مکانیک‌های مشترک اتصال کاشی را دارند. پس از همه، شما هنوز هم باید کاشی ها را با تصاویر وصل کنید، درست است؟ اکثر بازی‌های کاشی رایگان قوانین کاملاً مشابهی دارند. و اینجا مال ماست

چگونه بازی کاشی های ما را بازی کنیم

🎯 خوب، شما باید ۳ کاشی را با همان تصویر مطابقت دهید. فقط ضربه بزنید تا آنها را در پشته قرار دهید. سه کاشی مشابه مطابقت داده می‌شوند و از پشته حذف می‌شوند.
🥇 وقتی تخته را پاک می کنید، برنده می شوید. به تمرین ادامه دهید تا روزی استاد کاشی واقعی شوید.
😰 شکست می خورید، اگر حداقل یک ادغام برای هفت کاشی در پشته خود نداشته باشید. به یاد داشته باشید: حداکثر هفت حرکت برای ایجاد یک ترکیب از سه کاشی دارید. هر حرکت پیوند کاشی مهم است.

ویژگی های شگفت انگیز بازی حافظه Three Tiles

🎊 رویدادهای جذاب محدود زمانی با تنظیمات منحصر به فرد و شگفتی های کوچک برای مناسبت های خاص. جشن ها با برنامه کاشی رایگان ما همیشه خاص هستند.
🎡 تم های متعدد بازی پازل خیره کننده از میوه ها و گل ها گرفته تا فضا و غرب وحشی-وحشی. به هر حال، اگر ایده ای برای موضوع دارید، به ما بگویید.
🖼 مجموعه های ما را کشف کنید. هر تم بازی رومیزی یک سورپرایز برای شما دارد. بازی کنید و قسمت های پنهان یک پازل را پیدا کنید. یک کارت انحصاری را کامل کنید! همچنین در رویدادهای با زمان محدود موجود است.
🧚‍♀️ هر انتخاب بلوک مسابقه توزیع کاملاً منحصربه‌فردی روی تخته دارد که با تنوع شگفت‌زده می‌شود – شما یک جریان بازی بسیار متنوع برای هر سطح جدید دارید. این یک کاردستی کاشی واقعی است. گسترش کاشی در هر سطح تغییر می کند، بنابراین هیچ الگوی مطابقت کاشی “معمولی” دریافت نخواهید کرد. همچنین به دنبال کاشی های مخفی و جوکرها باشید. بازی کنید و ببینید که چگونه کار می کنند.
🧘‍♀️ شما می توانید بازی پازل را هر طور که دوست دارید انجام دهید. فرقی نمی‌کند این یک حرکت ترکیبی سریع باشد یا یک رویکرد مراقبه و متفکرانه، دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید در بازی مشابه ما ۳ TILES پیدا خواهید کرد. برنامه کاشی مناسب همه سبک های بازی تخته ای است.

🛰 در دسترس بودن آفلاین. نیازی به نگرانی در مورد آن دسته از بازی های کاشی رایگان که نیاز به اینترنت ثابت یا اتصال Wi-Fi دارند – می توانید بازی کنید
بازی پازل در حالت آفلاین هر زمان که بخواهید.
👨‍👩‍👧‍👦 کاشی های کلاسیک همسان. Three Tiles یک بازی پازل برای بزرگسالان است. قوانین ساده و گیم پلی آرامش بخش به این معنی است که هر کسی می تواند کاشی ها را مطابقت دهد و از یک دور بازی پازل ۳ TILES لذت ببرد.

بازی پازل ۳ TILES در دنیای شگفت انگیز تطبیق کاشی های خنک از شما استقبال می کند.

  • تغییرات نسخه  Three Tiles 3.7.1.0

    • Meet the Wheel of Fortune! Spin it to win some cool stuff that will help you succeed in the game.
    • It would be really awesome if you rate us 5 stars! Also, feel free to share all your ideas and questions with us at info@appsyoulove.com. Your feedback is always helpful!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...