Thunder Fighter Superhero v6.2 + Mod – بازی اکشن – آرکید جذاب “جنگنده ابرقهرمان” برای اندروید
 نسخه مود (پول بی نهایت) 

Thunder Fighter Superhero

از بازی های استودیوی نوپایی به نام Onegame Studio Global است. یک بازی آرکید کلاسیک با اقتباس از بازی های رترو در سبک Shoot’em up و Galaxy Shooter محسوب می شود.

درباره بازی

Thunder Fighter Superhero بهترین بازی تیراندازی آرکید سال ۲۰۱۹ است و در سال ۲۰۲۰ در گوگل پلی به ۱۰ میلیون دانلود رسیده است.
این بازی یک بازی اکشن، شوت جنگنده، shmup با خط داستانی منحصر به فرد و گیم پلی جدید، جنگ مبارزه را متحول می کند. این بازی کاملاً با سایر بازی های تیرانداز بیگانه کلاسیک در همان سبک متفاوت است.

Thunder Fighter Squadron: Space Shooter هم حالت آفلاین و هم آنلاین (تک نفره و چند نفره) خواهد داشت. به خصوص این بازی است که بازیکنان می توانند جنگنده خود را به ربات هایی با قدرت رزمی قوی تر و مهارت های قوی تر تبدیل کنند. دیگر بازی های تیراندازی مرغ، دیگر بازی های اسکادران هرگز این کار را انجام نداده اند.

شما یک شاهین و کاپیتان شاهین رهبر بزرگ The One-Team تحت ارتش Universe I خواهید بود. شما بزرگترین مبارز را کنترل خواهید کرد، برای محافظت از جهان خود مبارزه کنید. در خط داستانی، شما طرح بازی Super Robot Mountain King را از Crulel تعقیب کرده و دوباره خواهید گرفت. Crulel جاسوسی از Universe X است که وارد ارتش ما شد و نقشه را دزدید. همین الان وارد بازی Infinity Squad Assault شوید تا در مورد خط داستانی بیشتر بدانید.

 

ویژگی ها Thunder Fighter Superhero

 

دشمنان را نابود کنید و برای افزایش قدرت یا ارتقاء جنگنده، آیتم قدرت، طلا دریافت کنید.
برای ارتقا یا خرید جنگنده جدید طلا کسب کنید.
تبدیل جنگنده به ربات با کارت تکامل.
سیستم سطح بسیار متعادل و جذاب است.
جدول امتیازات جهانی
سیستم ماموریت، سیستم دستاورد، وظایف روزانه بسیار متنوع است.
ماموریت کامل برای ارتقا رتبه VIP.
به انجمن بپیوندید تا همه مردم در سراسر جهان را به هم متصل کنید

دریغ نکنید، اگر تا به حال تیراندازی آرکید کلاسیک ۱۹۴۲، ۱۹۴۳، ۱۹۴۵ یا هر بازی SHUMUP دیگری را بازی کرده اید، لطفاً Thunder Fighter Squadron: Strikers Shoot ‘Em Up را دانلود کرده و از این بازی لذت ببرید.

تماس با ما
ما همیشه سعی می کنیم محصول خود را برای کاربر خود کامل کنیم. ما از شما ایده های بیشتری می خواهیم. لطفا با ما تماس بگیرید :

  • تغییرات نسخه  ۶٫۲ Thunder Fighter Superhero

    • – Improve performance.
    • – Fix bugs.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...