Tiny Bubbles v1.10.10 + Mod – بازی پازل و تطبیق ساز متفاوت حباب های رنگی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه

Tiny Bubbles

حباب های کوچک بازی جدید، سرگرم کننده و متفاوت در سبک بازیهای پازل برای اندروید است که استودیوی بازیسازی Pine Street Codeworks آن را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه کرده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی گردیده است!

 

درباره بازی

برنده بیش از دوجین جوایز بازی. در این بازی پازل مسحور کننده ، با خوشه های مایع حباب های صابون بازی کنید. باد ، مخلوط ، مطابقت ، پاپ و حل کردن. صدها هدف برای تکمیل. به مغز خود تمرین دهید: آسان شروع می شود ، سپس بیشتر و چالش برانگیز می شود.

** توجه: این نسخه رایگان حباب های کوچک پشتیبانی می شود. هرگونه خرید درون برنامه ، تبلیغات را حذف می کند. یک به روز رسانی وجود دارد که حالت Dark Graphics Mode و ۲ دنیای اضافی را با ۴۹ معمای سخت قفل می کند.

Tiny Bubbles بازی جدید و خلاقانه
حباب ها را با هوا رنگارنگ پر کرده و حباب های اطراف را با استفاده از فیزیک حباب های واقعی به اطراف فشار دهید! لبه های حباب ها را بشکنید تا رنگ های جدید مخلوط شود و مسابقات ۴ یا بیشتر ایجاد کنید. استراتژی خود را از لیستی از حرکات برنامه ریزی کنید تا واکنش های زنجیره ای آبشاری برای پاداش های خیره کننده داشته باشید.

ساعت شگفت انگیز مطالب

در Tiny Bubbles تعجب های منحصر به فرد را در هر مسیر تجربه کنید! هر یک از بیش از ۱۷۰ معمایی دست ساز نیاز به تفکر و استراتژی های پیچیده جدید با چالش های فزاینده ای دارند. بازی در ۳ حالت مختلف بازی: PUZZLES ، ARCADE و InffinITY. سعی کنید ۳۵ موفقیت حباب انگیز را که تسلط شما را آزمایش خواهد کرد ، شکست دهید.

فیزیک BUBBLE SOAP LIFE-LIKE SOBY
از دید هنرمند / رمزگذار / طراح استو دمن و با الهام از کار پدربزرگ دانشمند MIT خود ، این بازی زیبایی طبیعت را به صفحه نمایش شما می آورد. “موتور دینامیک مولکولی” به طرز باورنکردنی سیال صدها حباب را در ۶۰ FPS متحرک می کند.

آرامش و جو
موسیقی آرامش بخش محیط دلپذیر با صداهای رضایت بخش حباب های ظاهر می شود.در Tiny Bubbles یک جفت هدفون قرار دهید و سطح جدیدی از جریان و ذهن آگاهی را تجربه کنید. ASMR حالت بی نهایت را بازی کنید تا نکات مفیدی را در هنگام گیر افتادن به دست آورید.

خلاقیت های جذاب
به موجودات کوچک آبزی که در حباب ها گیر افتاده اند کمک کنید. از خرچنگهای ژله ای حریص و جوجه کشی های خوشمزه خودداری کنید. او را دوست داشته یا از او متنفر شوید ، یک ماهی کنجکاو به نام Bloop مطمئناً ماهیت شما را به عنوان یک خوش بین یا بدبین نشان می دهد.

حالت رنگی
ویژگی های یک حالت نابینای کور رنگی است که تجربه ای معتبر و در دسترس بازی بدون آیکون ها یا الگوهای مزاحم را فراهم می کند.

 • تغییرات نسخه ۱٫۱۰٫۱۰ Tiny Bubbles

  • ● Upgrades to support the latest Android and Google software/hardware.
  • ● Upgraded ad-related software for stability and to ensure content is available in all regions.
  • ● Fixed app name not being shown in your local language.
  • ● Miscellaneous bug fixes.
  • ● Thank you for your patience on the Aquarium. It’s been a difficult time for everyone.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...