19 جولای 2020 آموزش ها 0

امروزه بازی های اکشن طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده است و ما امروز در این پست آموزشی از سایت لردروید قصد داریم تمامی نقشه های Call of Duty Mobile را معرفی کنیم و با توجه به دلیل مشخص به شما بگویم که بهترین سلاح و منطقه درون آن مپ کدام منطقه می باشد پس در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا به یک بررسی کاملا تخصصی بپردازیم.

در کل ۹ نقشه در بازی کال آف دیوتی موبایل وجود دارد که بعضی از آنها در حالت های مختلفی در دسترس هستند حال وقت بررسی تک تک آنها می باشند.

نقشه های بازی Call of Duty Mobile:

نقشه Crash در Call Of Duty Mobile

۱ – Crash :

یک نقشه با ابعاد متوسط است که در آن نقطه های کور ، راهرو های کوچک و مناطق تاریک زیادی وجود دارد که این ویژگی ها باعث می شود تا مکان خوبی برای پنهان شدن شود ، در این مپ بیشترین درگیری در محله های متوسط رخ می دهد پس باید سعی کنید از اسلحه های نزدیک زن و سریع همانند : MSMC و AKS74U و PDW استفاده کنید و بهترین جای درگیری نیز محل سقوط هواپیما می باشد.

نقشه Killhouse در Call Of Duty Mobile

۲ – Killhouse:

یک نقشه در ابعاد بسیار کوچک است که از هر دو طرف پوشش زیادی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد و در آن می توانید از هر سلاحی استفاده کنید ولی پیشنهاد می شود اگر می خواهید تعداد بیشتری از دشمنان خود را از بین ببرید از سلاح های تک تیرانداز استفاده کنید.

نقشه Hijacked در Call Of Duty Mobile

۳ – Hijacked:

یک نقشه است که در روی یک قایق می باشد که دارای یک ساختار دو طبقه نیز می باشد که برای تیراندازی مناسب است و بیشترین درگیری در آن در وسط قاق قرار دارد پس پیشنهاد می شود از یک سلاح که هم نزدیک و هم کمی دورتر را پشتیبانی می کند استفاده کنید همانند : M4 و AK-47.

نقشه Nuketown در Call Of Duty Mobile

۴ – Nuketown:

یک نقشه کوچک است که زاویه های مختلفی دارد که باعث می شود درگیری از راه دور پر رنگ تر شود و بیشترین درگیری در آن در وسط مپ کنار اتوبوس و کامیون می باشد جایی کاور کمتری برای بازیکنان وجود دارد و در آن شما می توانید از هر اسلحه ای استفاده کنید اما اگر می خواهید کیل بالایی داشته باشید پیشنهاد می شود از : MSMC و یا PDW-57 استفاده کنید.

نقشه Crossfire در Call Of Duty Mobile

۵ – Crossfire:

در نقشه های Call of Duty Mobile نقشه Crossfire مخصوص تک تیرانداز ها می باشد که جاده بزرگ وسط محل موجب شده است تا درگیری های نزدیک کمتری صورت بگیرد پس در آن می توانید از هر سلاح تک تیراندازی همانند : DL Q33 و XPR-50 استفاده کنید و اگر از سلاح دیگری استفاده می کنید استفاده از Tactical Scope نیز می تواند به شما کمک کند.

نقشه Raid در Call Of Duty Mobile

۶ – Raid:

یک نقشه بزرگ با کلی نقطه ی کور می باشد که بازیکنان می توانند در آن مناطق مخفی شوند و برای جلوگیری از سریع کشته شدن به آگاهی بسیار بالا نیاز است و اکثر درگیری ها در آن در پارک مربعی شکل وسط نقشه رخ می دهد در این نقشه پیشنهاد می شود از بهترین سلاح خود استفاده کنید اما ASM10 ، AK117 و M16 هم می تواند کار شما را پیش ببرد.

نقشه Standoff در Call Of Duty Mobile

۷ – Standoff:

یکی از محبوبترین مپ ها نزد کاربران است که دارای ابعاد بزرگی است که در آن نبرد های دور برد هم رخ می دهد و مکان های زیادی برای کاور گرفتن و عقب نشینی نیز در آن وجود دارد ، بیشترین دیگری در محدوده نقطه A ، B و C رخ می دهد پس اکثر درگیری تاکتیکی می باشد که پیشنهاد می شود از سلاح هایی همانند : M4 ، LK24 ، AKS-74U و DL Q33 استفاده کنید.

نقشه Firing Range در Call Of Duty Mobile

۸ – Firing Range:

یک نقشه با ابعاد متوسط است که کاربران در آن درگیری های نزدیک را ایجاد می کنند که این درگیری ممکن است در هر منطقه ای از این مپ باشد پس به همراه داشتن اسلحه های مثل : PDW-57 ، MSMC و AKS-74U می تواند کمک زیادی به شما بکند.

نقشه Takeoff در Call Of Duty Mobile

۹ – Takeoff:

یک مپ بزرگ است که در آن مکان های زیادی وجود دارد که می توانید در آنها از درگیری ها نجات پیدا کنید و همانطور که در ابتدا ذکر شد بخاطر ابعاد بزرگ آن منطقه دقیق برای درگیری ها وجود ندارد پس پیشنهاد می شود از سلاحی استفاده کنید که فاصله متوسط و دور را پشتیبانی کند M4 و ASM10 می تواند گزینه های خوبی باشد.

امیدوارم از این پست آموزشی با موضوع معرفی نقشه های Call of Duty Mobile لذت کافی را برده باشید ، شما همچنین از آموزش های رایگان ما همانند : آموزش و معرفی پرک های بازی Call of Duty Mobile به صورت رایگان استفاده کنید و نظرات و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما دوستان عزیز باشیم.

مپ های Call Of Duty Mobile

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...