Tomb Raider Reloaded v0.7.5 – بازی اکشن و جذاب “مهاجم مقبره: نسخه ریلودد” برای اندروید
یکی دیگر از بازی های عرضه شده از مجموعه Tomb Raider از کمپانی معتبر SQUARE ENIX LTD
دانلود Hunter Assassin

Tomb Raider Reloaded

مهاجم مقبره: نسخه ریلودد یکی دیگر بازی های ساخته شده از فرانچایز محبوب و پرطرفدار Tomb Raider است . که بالاخره بعد از مدت ها ، در مارس ۲۰۲۱ از استودیوی SQUARE ENIX LTD . در گوگل پلی به صورت رایگان به انتشار رسید.

درباره بازی

انفجار Tomb Raider Reloaded بر روی تلفن همراه. مانند لارا کرافت افسانه ای بازی کنید مانند او هرگز ندیده اید!
با الهام از بازی های اصلی Tomb Raider Reloaded ، از اسلحه های برجسته Lara’s استفاده کنید. و خود را برای یک ماجراجویی جهانی دوستانه آماده کنید!
از میان درهای طلایی شکل مقبره های خائنانه زیرزمینی ، از میان غارهای خطرناک کوهستانی ، جنگل های شکوفا و آبشارهای سرسبز عبور کنید.
در تلاش خود ، از تله های پنهان جلوگیری می کنید . آثار باستانی را کشف می کنید ، انواع مختلفی از پازل ها را حل می کنید و در برابر دشمنان و رئیسان مختلف روبرو می شوید. هر دو جدید و آشنا برای سری Tomb Raider Reloaded از جمله گرگ های خونخوار ، مارهای سمی ، گل های ترسناک و موجودات جادویی جادویی!

گیم پلی دارای مراحل روگولایک و مراحل تولید شده برای یک تجربه جدید و متنوع با هر بار اجرا است. با پیشرفت در هر سطح ، قادر خواهید بود توانایی ها و مزایایی مانند عکس های سوراخ کننده ، افزایش تجربه ، پرتاب نارنجک و عکس های قوسی را برای حملات قدرتمندتر ، تسطیح سریعتر شخصیت و دامنه آسیب بیشتر ایجاد کنید.

افتادن به زانو پس از دویدن حماسی نشانه پایان نیست! برای ارتقا out لباس ها و سلاح های لارا ، افزایش حمله پایه و آمار HP ، به شما یک هزار سکه و امتیاز تجربه تعلق می گیرد.

ویژگی ها :

• تصاویر کارتونی تلطیف شده که Tomb Raider Reloaded را از نو به تصویر می کشد که قبلاً ندیده اید.
• موسیقی متن اصلی ارکسترال با نمرات کلاسیک بازسازی شده که ادای احترامی به میراث نمادین Tomb Raider دارند.
• اقدامات تجاری لارا کرافت: به حالت کلاسیک Croft شلیک ، دویدن ، پرش و ایستادن به دست لارا را ببینید.
• بر روی قابل جمع آوری و بازشدن از جمله آثار باقیمانده که باعث افزایش خسارت و بهبود آمار و نقشه هایی می شود که به شما امکان می دهد سلاح های جدید قدرتمندی مانند اسلحه های شکاری و کارمندان عرفانی تهیه کنید.

راهنمای نصب : نکات تکمیلی: بازی کاملاً آنلاین است. سرورهای بازی برای کاربران ایرانی در دسترس نیست. قبل از اجرای بازی ابتدا IP خود را تغییر دهید و در اولین اجرا حتماً با اکانت گوگل پلی گیمز به بازی متصل شوید. در اولین اجرای بازی نیاز به دریافت دیتای جداگانه از داخل بازی است. بازی هنوز در مرحله آزمایشی (Early Access) است و وجود ناسازگاری های مختلف محتمل است.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...