12 ژانویه 2022 بازی آرکید ، بازی اندروید 0

Traffic Jam Cars Puzzle

Traffic Jam Cars Puzzle v + Mod – بازی تفننی و سرگرم کننده “پازل ترافیکی ماشین ها” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه بی نهایت)

Traffic Jam Cars Puzzle

 پازل ترافیکی ماشین ها یک بازی ساده اما دوست داشتنی و بسیار جذاب است که با ایده ای خلاقانه و سرگرم کننده طراحی شده و در سبک بازی های آرکید در قالب یک عنوان پازلی و جورچین عرضه شده است. این بازی را استودیوی سنگاپوری Gametamin PTE. LTD ساخته و منتشر کرده است.

درباره بازی

به معمای ماشین های ترافیکی خوش آمدید!

در Traffic Jam Cars Puzzle کمربند ایمنی خود را ببندید ، نقشه های خود را قرار دهید و از یک سفر پر از ماجراجویی در یک شهر بازی های پازلی از سرگرمی مسابقه -۳ همراه با خانواده خود لذت ببرید!
خود را در چالش ها در آغوش بگیرید و پازل ترافیک افزودنی اتومبیل را از حالت انسداد خارج کنید – نبوغ پازل باشید تا در بازی های ترافیکی به مسابقه بپردازید و در ساعت های پرتلاش شهر پازل ترافیک را از ترافیک نجات دهید! پادشاه ترافیک باشید!

وقتی در بازی های ترافیکی حرکت می کنید و شهر پازل را از ترافیک نجات می دهید ، با یک پازل منحصر به فرد شگفت انگیز گیم پلی خانوادگی چالش برانگیز و سرگرم کننده را امتحان کنید. بازی قابل توقف و غیرقابل توقف بازی ۳ – معمای ماشین ترافیک پر از حالت های بازی لذت بخش ، چالش ها و وسایل نقلیه مانند تاکسی ، قطار ، اتومبیل و کامیون است.

تفکر استراتژیک خود را در Traffic Jam Cars Puzzle به نمایش بگذارید ، با کش رفتن انگشت خود را با ۳ یا بیشتر پشت سر هم مطابقت دهید و اتفاقات جادویی را تماشا کنید. برای غلبه بر چالش ها از حرکات خود عاقلانه استفاده کنید و وسایل نقلیه را از حالت انسداد خارج کنید تا از طریق بازی های پازل ترافیک اتومبیل به ساعت های اصلی خود برسید – ماشین های پلیس برای گرفتن سارقان ، ماشین های آمبولانس برای نجات افراد در شرایط اضطراری و هلی کوپترها برای نجات آتش سوزی خارج از شهر پازل. بازی ترافیک به یک پادشاه ترافیک نیاز دارد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما ترافیک را از بین ببرید!

نبوغ پازل و پادشاه ترافیک خانواده باشید و در این بازی ترافیک فرار از پارکینگ در ساعت های شلوغ و بازی پازل ترافیک برنده شوید!

ویژگی های بازی Traffic Jam Cars Puzzle:

+ گیم پلی منحصر به فرد : از پلیس ، ماشین ها ، قطار ، هلی کوپترها ، ماشین های آتش نشانی و آمبولانس پشتیبانی کنید تا از طریق بازی ماشین پازل دیوانه وار به مقصد برسند
+ بازی های راهنمایی و رانندگی : پلیس ، ماشین های آتش نشانی ، هلی کوپترها و آمبولانس ها را در ساعت های شلوغ به مقصد برسانید.
+ صدها سطح مسابقه ۳ هیجان انگیز : تنوع سرگرم کننده ، حاوی تقویت کننده های منحصر به فرد و ترکیبات منفجره
+ همیشه درحال رشد مجموعه تلاش ها ، داستان سرگرم کننده ، چالش های شگفت انگیز و پازل ترافیکی افزودنی ماشین
+ کاشت چمن تلاش برای زیبایی شهر پازل
+ شخصیت های خارق العاده با خط داستانی شگفت انگیز در حال تکامل هستند
+ یک دنیای کارتونی شگفت انگیز با شخصیت های سرگرم کننده برای کشف
+ آرامش و سرگرمی برای بازی ، در عین حال چالش برای تسلط کامل بر این معمای ترافیکی
+ خودتان یا با خانواده خود بازی ترافیک را کاوش کنید و بازی کنید
+ بازی پازل فوق العاده افزودنی برای ترافیک اتومبیل که حتی می توانید بصورت آفلاین بازی کنید: بدون اتصال Wi-Fi یا اینترنتپازل Traffic Jam Cars Puzzle بازی رایگان است ، اگرچه برخی از اقلام درون بازی را نیز می توانید با پول واقعی خریداری کنید. شما می توانید با پاک کردن ترافیک و یا تکمیل تلاش های نجات در ساعت های شلوغ همراه با خانواده خود ، از حل بازی پازل ترافیک لذت ببرید. شما خیلی سرگرم خواهید شد تا برای پیروزی در این بازی ترافیکی ، ترافیک را نابود کنید.

آیا شما برای نجات گرفتاری ترافیک نابغه پازل ترافیک خواهید بود؟ ترافیک را بزنید ، ترافیک را نابود کنید ، هرچه اسمش را بگذارید ، بیایید شاه ترافیک شویم!

  • تغییرات نسخه ۱٫۵٫۱۰ Traffic Jam Cars Puzzle

   • – Add new levels with new challenge.
   • – Optimize performance.
   • – Balance levels, score.
   • – Fix minor bugs.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...