Trash Tycoon
Trash Tycoon: idle clicker v0.1.3 + Mod – بازی شبیه سازی و کلیکر “تاجر زباله” برای اندروید

 

Trash Tycoon

با بازی شبیه ساز زندگی Trash Tycoon ثروتمند شوید و خود را بسازید! شما با این کار منجی پر کار سیاره ما خواهید شد ، به علاوه با فروش زباله پول زیادی بدست خواهید آورد. موفقیت بیکار شما باعث می شود افراد دیگر در مورد مشکلات زیست محیطی اطراف خود تأمل کنند.محیط زیست را نجات دهید و از طبیعت ، جنگل ها و مزارع محافظت کنید.

با شبیه ساز Trash Tycoon فرصتی برای پاکسازی کثیف ترین مکانهای سیاره ما خواهید داشت: دریای مدیترانه ، آتشفشان وزوویوس ، صحرای روب الخالی ، مندن هال یخچال طبیعی ، جنگل آمازون ، ساوانای آفریقا و جنگل های روسیه. پاکسازی همه این مکانهای زباله یک تجارت دردسرساز است ، اما شما می توانید با استفاده از آن ثروتمند شوید و به یک Trash Tycoon واقعی تبدیل شوید.

 

نحوه بازی:

بازی شبیه ساز Trash Tycoon آسان است. برای فشرده سازی اولین مکعب زباله ، فقط باید از ecoclicker استفاده کنید. هرچه سریعتر کلیک کنید ، سطل زباله بیشتری دریافت می کنید و به تدریج قادر به ساختن یک Trash Empire عظیم خواهید بود! پس از فشرده سازی زباله های دسته اول ، نوبت فروش آنها در بورس اوراق بهادار است. نقل قول ها را تماشا کنید تا بهترین لحظه را برای نجات یک امتیاز بزرگ انتخاب کنید.

پس از دریافت این سلیقه و ارتقا comp فشرده ساز ، کانتینر و کامیون زباله ، به سطح بالاتری بروید تا افق های جدید را کشف کنید. با ecoclicker کثیف ترین مکانهای سیاره ما را پاک کنید! و اگر خسته شوید ، شبیه ساز زندگی شاخه های مهیج زیادی دارد.

به عنوان مثال ، شما می توانید کاوش های باستان شناسی در معدن انجام دهید ، تحقیق کنید و تجهیزات جدیدی را در آزمایشگاه اختراع کنید . با بهترین پول با حراج وجه بیشتر برای حراج بهترین قسمت ها بجنگید. اما بخش اصلی مسابقه جهانی است . به طور دقیق مسابقات Garbage Truck. شما قادر خواهید بود اولین کامیون مسابقه ای خود را از سطل زباله جمع کرده و به رده های نخبه این دنیای ورزش رفتگر برسانید.
یک راهنمایی کوچک زندگی از طرف توسعه دهنده: چند بار در روز وارد بازی شبیه ساز بیکار Trash Tycoon شوید تا سفر خود را از سطل زباله به پول نقد تسریع کنید. به این ترتیب سریعتر موفق خواهید شد.

 

امکانات بازی Trash Tycoon :

• بازی Trash Tycoon  به اتصال اینترنتی دائمی نیاز ندارد.
• می توانید این ecoclicker را با یک دست بازی کنید ، بنابراین بازی در مترو ، اتوبوس سخت نخواهد بود.
• در حالی که شما بازی شبیه ساز زندگی را انجام نمی دهید ، برخی از سطل زباله به صورت آفلاین جمع آوری می شود.
• بازی Track Tycoon  تبلیغات آزار دهنده ای ندارد.
• برای این کیفیت گرافیک ، بازی شبیه ساز ما فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

 

فایل مود را همراه با فایل نصبی اصلی بازی ، برای شما عزیزان قرار دادیم.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...