Trucker Real Wheels

Trucker Real Wheels – Simulator v3.5.7 + Mod – بازی کم حجم “رانندگی با ماشین های سنگین” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Trucker Real Wheels

رانندگی با ماشین های سنگین عنوان یک بازی دو بعدی در سبک شبیه سازی رانندگی می باشد. که به صورت رایگان توسط استودیوی روسی و نوپای ILXAM تولید و عرضه شده است.

درباره بازی

نقش کامیون را بر عهده بگیرید ، حمل بارهای مختلف ، درآمد کسب کنید و شهر را احیا کنید. مهارت های خود را در موقعیت های دشوار جاده ای آزمایش کنید. در Trucker Real Wheels از قفل های دیفرانسیل و چرخ دنده های کم استفاده کنید ، بر جاده های کوهستانی و برف دشوار غلبه کنید. گیاهان جدید را باز کنید ، از کامیون های قدرتمند برای حمل و نقل کالا ، غلبه بر شرایط سخت آب و هوایی استفاده کنید. راه خود را بر روی کامیون های موجود در جاده قرار دهید. مانند یک کامیون دار ، با حمل کالاها با استفاده از تریلرهای بزرگ ، می توانید چوب ، سنگ آهن ، اتومبیل ، کامیون ، تراکتور را حمل کنید.

یک شبیه ساز فیزیک کامیون واقع گرایانه ، می توانید ارتفاع سیستم تعلیق. سختی جاذب شوک را تنظیم کنید ، لاستیک را تغییر دهید. تا به بهترین حالت در جاده های خارج از جاده برسید. گرافیک عالی ۲D ، کامیون ها و ماشین های عالی ، چراغ های جلو برای سفرهای شبانه. سفارشی سازی کامیون ها و اتومبیل ها نیز در دسترس شما است ، در Trucker Real Wheels می توانید رنگ ها ، چرخ ها و لاستیک های اتومبیل ها را تغییر دهید. بیش از ۳۰ گیاه مختلف ، کلیه کارخانه ها و کارخانه ها را بازیابی کرده ، بیش از ۳۰ نوع محموله مختلف. از تابلوهای ساده شروع می شود و با کامیون ها و اتومبیل ها پایان می یابد. اگر می خواهید کامیوندار شوید ، جاده های ما به شما کمک می کنند ، در بازی بیش از ۵۰ جاده ، ۶ نوع زمین ، جنگل ، فیلد ، کوه و تپه ، کویر و زمستان.

 

ویژگی های Trucker Real Wheels

همچنین در بازی Trucker Real Wheels مسابقه های زمانی وجود دارد ، کامیون یا ماشین خود را بردارید ، در مسابقات شرکت کنید ، وارد سران شوید و همه بازیکنان نام شما را می دانند. تغییر پویا شرایط آب و هوایی ، تغییر روز و شب ، باران ، برف باعث می شود تمام مشکلات موجود در بالای جاده در جاده های اتومبیل های خود را پشت سر بگذارید.

در هنگام سوارکاری می توانید قفل دیفرانسیل را روشن کنید. از چرخ دنده های پایین استفاده کنید ، از دکمه تقویت استفاده کنید ، دمای موتور را رصد کنید. در غیر این صورت مجبور خواهید بود هزینه تعمیرات را بپردازید ، ماشین را دوباره سوخت گیری کنید تا بدون اینکه در جاده نمانید. سوخت

تغییرات نسخه ی v3.5.7 :

* رفع باگ ها و مشکلات بازی برای تجربه بهترین بازی این سبک!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...