Truth or Dare

Truth or Dare v  + Mod – بازی جالب و دوست داشتنی جرأت یا حقیقت اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (Full Pack Unlock) به صورت جداگانه

Truth or Dare

 جرأت یا حقیقت عنوان یک بازی در ژانر تراویا است که توسط استودیو بازی سازی nixGames برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. این بازی آرکید به صورت رایگان و به زبان انگلیسی در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

چه چیزی را انتخاب خواهید کرد ، حقیقت یا جرات؟

دیدار با حقیقت یا جرات این می تواند دسته ای از احساسات را که هرگز تجربه نکرده اید ، ایجاد کند. با دوستان خود به صورت رایگان Truth or Dare بازی کنید و دیگر هرگز خسته نخواهید شد. همه جا را به چالش بکشید: در خانه ، خیابان ، بار ، بار قرار ملاقات ، مهمانی خانه.

سطوح مختلف گشودگی امکان اجرای بازی Truth یا Dare را در همه جا فراهم می کند:

. دوست یابی عاشقانه.
آیا از اولین قرار ملاقات احساس بی دست و پا ، سستی و خجالت می کنید؟ فقط حالت زوج یا ۱۸+ را شروع کنید و بلافاصله موضوعات مشترکی را برای برقراری ارتباط پیدا خواهید کرد. شما داستانهای جدید زیادی درباره یکدیگر یاد می گیرید. کارهای غیرمعمول یخ ها را ذوب می کند و به شما امکان می دهد در قرار ملاقات کمی بیشتر به یکدیگر اعتماد کنید.

? چت و پیام رسانی در اینترنت.
از طریق برنامه های دوست یابی ، پیام رسان مامبا ، پیام رسان اختلاف ، فقط در یک باشگاه یا در خیابان با شخص جدیدی آشنا شوید؟ برنامه Truth or Dare بهترین دوست برنامه های دوست یابی و پیام رسان ها است. در برنامه های همسریابی یا از مکان های مختلف از طریق ویدئو ، آن را در گپ امتحان کنید. این باید مرحله جدیدی از ارتباطات باشد. ملاقات و برقراری ارتباط!

? در یک ملاقات یک خانواده.
اقوام خود را در یک فضای دنج و شل پیرامون بازی مهمانی در خانه جمع کنید. شما چیزهای زیادی در مورد خانواده ، کودکی ، اسرار ، رویاهای مخفی و آرزوها خواهید آموخت.

آرام باشید و از یک وقت خوب و یک عالمه احساسات لذت ببرید. رازهای آبدار دوستان و همسر روح خود را بیاموزید.  Free Truth یا جرات بازی فوراً یک مهمانی خسته کننده در خانه را به سرگرمی تبدیل می کند. برنامه های شل مانند “چرخش بطری” ، “هرگز من هرگز” ، “داغ است یا نه؟” ، “این یا آن؟” کاملاً نمی تواند رقابت کند.

ویژگی های بازی Truth or Dare:

? هزاران سوال اصلی و جرات.
? حالت های یک شرکت بزرگسالان در مهمانی خانه ، زوج های قرار ملاقات و دوستان.
✨ پنج سطح دشواری ، از جمله بسته شل زیر ۱۸ و بسته های بزرگسالان.
با سوالات و جرات های خود یک بازی بسازید.
یک موضوع را با خلق و خوی خود تنظیم کنید.
به هر تعداد بازیکن اضافه کنید.
اگر سوالات یا کار را دوست ندارید تغییر دهید.

  • تغییرات نسخه ۱۱٫۲٫۳

    • 😉 Thanks for your support and suggestions, we listen to your wishes and try to make the app better every day. So we have updated literally every set with questions and dares. So now you can find even more interesting content.
    • Stay tuned, there will be many interesting things ahead 😎
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...