22 فوریه 2022 مسنجر ، برنامه اندروید 0

Tumblr

Tumblr v23.4.0.00  اپلیکیشن مدیریت کامل حساب کاربری تامبلر مخصوص اندروید
نسخه اصلی و رسمی برنامه با بیش از ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دانلود در گوگل پلی 

Tumblr

تامبلر یک پلتفرم وبلاگ است که به کاربران خود اجازه ارسال متن، عکس ها، فیلم ها، لینک ها، نقل قول ها و صدا را از طریق tumblelog می دهد

درباره برنامه

وبلاگ Tumblr جیب جوشان فرهنگ ناب اینترنت. تجربه ظریف یک اکوسیستم ارسال آنچه شما می سازید ، به اشتراک گذاری آنچه دوست دارید ، و پیمایش در همه چیزهایی که بین الگوهای رفتاری ، متن ، موسیقی و توییت ها است. عکس هایی از مار حیوان خانگی خود ارسال کنید ، در الگوهای رفتاری فرو بروید ، طرفداران خود را پیدا کنید ، واقعیت خود را با روحیه خود در GIF مطابقت دهید. به آن اضافه کنید یا به سادگی پیمایش کنید و آن را خیس کنید.

اکنون همه موارد بالا را به تصویر بکشید ، اما در حال حرکت است. این همان چیزی است که تماشا کنید که یک اجتماع در اطراف شما رشد می کند ، به جای افراد ، با ایده ها ، زیبایی ها ، ابتکارات. همانطور که هستید بیایید ، در وهله اول با هر آنچه شما را به سمت خط تیز خود می کشد حلقه کنید. بقیه مانند لباس مورد علاقه شما در پاییز لایه لایه می شوند. مشاهده کنید که پسندیدن ها و بلاگلاگ های شما خوراک مورد علاقه شما را دوست دارند در حالی که هر آنچه را که ارسال می کنید از طریق اخبار پیروان شما پخش می شود.

اوه ، و الگوریتم؟ حتی اینجا نمی رود هر ویدئویی که پیدا می کنید ، هر نقل قولی که از شما بلاگلاگ می گیرد ، هر برچسبی که خودتان درست می کنید ، هر GIF آبشار که مخفیانه به آن نگاه می کنید با شگفتی – این همه شما هستید. شما کاوشگر هستید. ما فقط نقشه ای هستیم که همه شما در حال ساخت آن هستید. به هر کجا که می خواهید بروید.

بنابراین. خواه شما کاملاً بی گناه باشید و به دنبال تصاویر ژورنال های گلوله ای هستید که در نور طبیعی غسل داده شده اند ، یا یک پدر و مادر توله سگ تازه کار که به پشتیبانی احتیاج دارند ، یا ناگهان وبلاگ بافندگی خود را قطع می کنید تا خواسته جدیدی برای جمع آوری الگوهای زیست شناسی دریایی را که ممکن است باشد یا نه ، برآورده کنید هنوز وجود دارد – آنچه را که می خواهید پیدا خواهید کرد. به خانه خوش آمدی. به عجیب خوش آمدید کاری کن با ارزش شود.

 

  • تغییرات نسخه ۲۳٫۴٫۰٫۰۰ Tumblr 

    • Thanks for choosing Tumblr, a place to connect with others over shared interests.
    • There were some bugs with posts and posting. Now there are not. Carry on.
    • Follow changes.tumblr.com for further updates and bug fixes.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...