دانلود Tuning Club Online – بازی باشگاه تنظیم اندروید

Tuning Club Online 0.3611 – دانلود بازی باشگاه تنظیم آنلاین اندروید

جدیدترین نسخه عرضه شده + دیتا

Tuning Club Online – باشگاه تنظیم آنلاین عنوان یک بازی مسابقه ای اندروید است که به صورت چند نفره و با دیگران کاربران اجرا می شود و شما این رقابت را می توانید در حالت های مختلفی همانند : حالت رانندگی آزاد ، رقابت بر سر تاج و یا حالت بمب اجرا کنید که هر کدام یک از این حالت ها به تنهایی می توانید چندین ساعت شما را سرگرم نماید و نکته قابل توجه دیگر درباره امکان چت کردن با دوستان خود است که باعث بالا رفتن هماهنگی های هم تیمی ها می شود.

Tuning Club Online

این بازی پرطرفدار که امروز در سایت لردروید قصد بررسی کوتاه و معرفی آن را داریم توسط کمپانی بازی سازی روسی به نام Two Headed Shark به تازگی طراحی شده و به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است که به Motor Tour و M.U.D. Rally Racing شباهت دارد و تا همین لحظه توانسته است آمار بیش از پانصد هزار دریافت موفق را ثبت کند که این کاربران به تجربه ی اجرای آن امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را داده اند و شما هم اکنون می توانید برای دانلود جدیدترین نسخه آن با لینک مستقیم و به صورت کاملا رایگان از داخل همین صفحه اقدام کنید و مهارت های رانندگی خود را به چالش بکشید..

ویژگی های بازی Tuning Club Online اندروید:

  • امکان استفاده از قطعات گوناگون.
  • قابلیت ایجاد اتومبیل مطابق میل خود و با توجه به نوع رانندگی خود.
  • جمعی از بهترین اتومبیل های روز دنیا برای انتخاب.
  • قابلیت اجرا در حالت سرگرم کننده و جالب.

آموزش نصب و اجرا Tuning Club Online:

فایل نصبی با پسوند Apk را با لینک مستقیم دریافت و نصب نمایید و سپس دیتا را استخراج کنید و پوشه com.twoheadedshark.tco را به حافظه داخلی دستگاه پوشه Android – obb منتقل نمایید و پس از پایان انتقال آن را اجرا نمایید.

تغییرات آپدیت جدید نسخه ۰٫۳۶۱۱:

حالت دوربین بهبود یافته است و سکه ها در حالت رانندگی آزاد افزایش یافته اند.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...