Tuscany Villa v1.14.4 + Mod – بازی تفننی و مدیریتی “ویلای توسکانی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلا و ستاره بی نهایت) به صورت جداگانه

Tuscany Villa

بازی آرکید ویلای توسکانی اولین پروژه رسمی استودیوی خلاق Genjoy اسپانیایی است که در قالب یک بازی تفننی (Casual) و مدیریتی ساخته شده است. این بازی به شکل رایگان در گوگل پلی برای اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

Tuscany Villa یک بازی پازل رایگان گاه به گاه -۳ مسابقه و پر از ماجراجویی برای طرفداران طراحی خانه و باغ با پیچ و تاب است! هتل خود را اجرا کنید. یک عمارت قدیمی ایتالیایی جذاب در یک خانه خانوادگی واقع در مدیترانه عاشقانه تبدیل شده و از مهمانان از سراسر جهان استقبال کنید! با طراحی و دکوراسیون داخلی خیره کننده و یا ایجاد فک در طبیعت در باغ و محوطه ویلا ، آنها را در خانه احساس راحتی کنید. از ابتدا شروع کنید ، کل هتل خانوادگی و باغ را بازسازی کنید. گل هایی را برای تزئین و چرخاندن تجارت خانوادگی اضافه کنید! در بازی Tuscany Villa فوق العاده سرگرم کننده شما باید موقعیت های چالش برانگیزی را حل کنید!

از تصمیم زیبا با لورا لذت ببرید. زیرا هنگام بازی در ۳ بازی پازل ، برای طراحی بهترین عمارت و باغ تصمیم می گیرید و وفاداری مهمانان خود را به دست می آورید. ماجرا برای شکل دادن به شماست!

 

امکانات بازی Tuscany Villa: 

– گیم پلی غوطه وری بی پایان: با بازی های رایگان و جذاب ، عمارت خود را نوسازی ، طراحی و تزئین کنید. سطح ۳ مسابقه ، بازی های کوچک و سایر گیم پلی های گاه به گاه را حل کنید. در هتل خانوادگی روستایی خود پیشرفت های بسیار خوبی ایجاد کنید.
– با کمک گرفتن از مردم محلی در بهترین هتل در توسکانی ، نام خود را در دهکده بگذارید.
– هتل خود را از فرانک ریچی ، که می خواهد هتل خانوادگی تاریخی شما را به یک استراحتگاه بزرگ پولساز مدرن تبدیل کند ،Tuscany Villa را در امان نگه دارید.

به لورا کمک کنید تا عمارت قدیمی مادربزرگش در حومه کشور را که به یک هتل خانوادگی تبدیل شده است ، بازسازی و تزئین کند. این کار را با کسب ستاره هنگام بازی در ۳ بازی انجام دهید.

 

تغییرات نسخه ۱٫۱۴٫۴ 

    • Dear guests,
    • This update includes:
    • · ۵۰ new levels!
    • · Chapter 9 – Part 1: Let’s get ready for Cecilia Cuzzoni’s arrival! Laura must begin preparing the suite so that everything is ready for Cecilia’s stay at the hotel.
    • Update now and keep helping Laura renovate the hotel as you follow this engaging story!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...