5 جولای 2020 آموزش ها 0

آموزش نصب بازی دیتا دار اندروید

امروز در این پست از سایت لردروید تصمیم داریم که آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید به شکل های مختلف را برای شما کاربران گرامی توضیح دهیم که شما می توانید با استفاده از این آموزش هر نوع بازی دیتا داری را در عرض چند ثانیه بر روی دستگاه اندروید خود اجرا نمایید و لذت ببرید.

بازی های دیتا دار به طور کلی در دو دسته بندی هستند:

  • بازی هایی که در یک فایل نصبی و به همراه یک فایل زیپ که حاوی دیتا می باشد عرضه می شوند همانند پست های داخل سایت.
  • مورد دوم بازی هایی با پسوند Xapk هستند که روش نصب آنها با روش اول کاملا متفاوت می باشد.

خب در ابتدا می خواهیم به مورد اول که مرسوم تر نیز می باشید بپردازیم که برای یادگیری آن با ادامه متن همراه ما باشید.

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید:

در این روش نصب بازی های دیتا دار اندروید شما ابتدا فایل نصبی یا برنامه ی مورد خود را دانلود می کنید و سپس آن را نصب می نمایید و پس از آن اقدام به دانلود دیتا می نمایید و برای باز کردن آن می توانید از طریق برنامه معروف Rar و یا از طریق خود فایل منیجر دستگاه همراه خودتان اقدام نمایید که پیشنهاد ما به شما استفاده از روش اول می باشد که شما می توانید برای دانلود برنامه Rar اندروید از طریق همین لینک اقدام کنید.

پس از انجام مواردی که در بالا قید شد شما باید دیتا را استخراج کنید که برای انجام این کار کافی است که روی فایل Zip کلیک کرده و گزینه Extract یا استخراج را بزنید تا فایل زیپ شما تبدیل به یک پوشه همانند دیگر پوشه های شما شود و شما پس از آن باید وارد پوشه مورد نظر شوید و پوشه دیتا که معمولا با Com نیز شروع می شود را انتخاب و به مسیر حافظه داخلی پوشه Android/Obb منتقل نمایید.

آموزش تصویری نصب و اجرای بازی دیتا دار برای اندروید

دقت داشته باشید که مسیر پیش فرض برای تمامی بازی های اندروید حافظه داخلی می باشد و شما در صورتی که دیتا را به حافظه خارجی یا مموری کارت خود انتقال دهید امکان خوانده نشدن دیتا وجود دارد ، حال در بعضی از موارد پیش می آید که در پوشه اندروید پوشه ای با نام Obb وجود ندارد و کاربر سردرگم می شود که برای حل این مساله کافی است شما فقط یک پوشه با این نام ایجاد کنید تا مشکل شما حل شود.

آموزش تصویری نصب بازی دیتا دار اندروید روش نصب بازی از طریق فایل Xapk:

در این روش که خیلی ساده نیز می باشد اکثرا فایل دیتا و نصبی در قالب یک فایل با پسوند Xapk عرضه می شود که برای اجرا و نصب آن ها شما کافی است که از برنامه Xapk Intaller استفاده نمایید ، این برنامه اندروید به طور خودکار فایل دیتا بازی را تشخیص داده و به مسیر معین شده انتقال می دهد.

در صورتی که احساس می کنید از آموزش نصب بازی های دیتا دار همه چیز را به طور دقیق می توانید از فیلم آموزشی این مطلب که در انتهای صفحه وجود دارد استفاده کنید که در این آموزش نصب بازی Tom Clancy’s Elite Squad توضیح داده شده است.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...