Unholy Adventure

Unholy Adventure v1.9 + Mod – بازی ماجرایی و معمایی بسیار مهیج “ماجراجویی نامقدس” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک شدن تمام فصل ها) به صورت جداگانه

Unholy Adventure

ماجراجویی نامقدس یک بازی متفاوت و مثال زدنی دیگر از استودیوی لهستانی خلاق Dali Games: adventure games است. که به دنبال سری بازی های محبوب و پرطرفدار Lucid Dream Adventures ساخته و منتشر شد.

درباره بازی

اگر دوست دارید Point and click بازی ماجراجویی معماهای تصویری با جواب بازی داستانی معمایی تو در جای درستی هستی UnHoly Neighborhood یک امتیاز است. و روی بازی های ماجراجویی کلیک کنید تا با حواشی معماها و پازل های داستانی رایگان بازی کنید.
هر یک از بازی های داستان ماجراجویی و کلیک ماجراجویی ما مملو از بازی های مرموز و داستان های سری است.
در دنیای بازی های ترسناک point and click ترسناک Unholy Adventure تجربه منحصر به فردی از ماجراجویی غنی از داستان با سطوح سورئال و ترسناک را به شما ارائه می دهد.

داستان:

اشاره و کلیک بازی های ماجراجویی ۲۰۲۰ چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اما محله Unholy Adventure با بازی های داستانی خود شما را مجذوب خود می کند. ما بازی های داستانی مبتنی بر انتخاب را دوست داریم ، اگرچه در محله UnHoly می خواستیم بیشتر روی ایجاد نقطه کلاسیک تمرکز کنیم و با یک معمای تاریک از محله تاریک ماجراجویی را کلیک کنیم.
اگر بازی های شبح وار را دوست دارید ، با Peter Grim ، شخصیت اصلی UnHoly Neighborhood آشنا شوید. از نظر صدها بازیکن ، بهترین نقطه رمز و راز و کلیک کنید بازی ماجراجویی ۲۰۲۱ تا کنون.
چه کسی همسر پیتر را ربود؟ این چه طوفانی است؟ چرا موشهای غول پیکر شهر را تسخیر کردند؟ این اسرار را در بازی ماجراجویی حالت داستانی حماسی رایگان ما کشف خواهید کرد.
برای نجات همسر پیتر ، با Unholy Adventure در یک دنیای سورئال پر از فضای یکپارچهسازی با سیستمعامل و شخصیت های فراموش نشدنی ، درگیر یک ماجراجویی خطرناک و پر از داستان های سری و معماها شوید. به ما اعتماد کنید. این نقطه داستان محور و ماجراجویی کلیک برای مدت طولانی به یاد می ماند. این فقط یک بازی شی پنهان دیگر برای بازی های رایگان یا creepypasta نیست.

سطح:

اگر به دنبال یک ماجراجویی غنی از داستان هستید ، UnHoly Neighborhood مجنون ترین و سورئال ترین سطوح را به شما ارائه می دهد:
· شهری مرموز و غم انگیز ، پر از زامبی وحشتناک و بازی های ترسناک بهتر از هر صحنه صحنه جرم
· آپارتمان حماسی پر از بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل و بازی های پازل با معماها
· فروشگاه های الکترونیکی مسحور کننده با یک داستان مخفی غیر قابل توضیح
· فاضلاب های خطرناک شهری توسط موش های غول پیکر جهش یافته با ماجراجویی اشیا hidden پنهان تصرف می شوند

  • تغییرات نسخه ۱٫۹ Unholy Adventure

    • برای این نسخه تغییراتی توسط تیم توسعه دهنده ذکر نشده.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...