Untold Mysteries

Untold Mysteries v2.7 + Mod – بازی ماجراجویانه و معمایی “اسرار ناگفته” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

Untold Mysteries

 اسرار ناگفته بازی ماجراجویانه و سرگرم کننده ای در سبک بازی های پازلی از استودیوی هندی HFG Entertainments است که به شکل رایگان در گوگل پلی عرضه شده و در دسترس بازیکنان اندرویدی قرار گرفته است. این بازی دارای قابلیت پرداخت درون برنامه ای است.

درباره بازی

با Untold Mysteries به داستانهای ناگفته برای ماجراجویانی که به دنبال بازی های فرار هستند بپیوندید. نقش یک رزمنده رزمی سرباز را بازی کنید که در ماموریت توسط نیروهای دشمن اسیر شده بود.

آیا برای زنده ماندن پس از جنگ آماده هستید ، در این صورت مکان مناسبی برای شما است ، خود را در شرایط فوق العاده ای تصور کنید که می خواهید زنده بمانید و خانواده را از دست دشمنان نجات دهید ، دوران بسیار سخت و دشواری را در منطقه جنگ تجربه کنید؟ اگر می خواهید در شرایط بحرانی به سرانجام برسید ، از چارچوب فکر کنید و معماها و معمای پنهان پشت سر خود را حل کنید و برای نجات خانواده از ناحیه فرار از جنگ هوشمندانه عمل کنید.

 

داستان بازی:

۱٫ فرار از جنگ Untold Mysteries
در بازی فرار جنگ شما خود را به عنوان یک سرباز با قلب طلا خواهید دید. به تدریج وارد دنیای پسا آخرالزمانی می شود که در آن جنگ بین ملت ها بشریت را به مسیر نابودی کشانده است. برای خانواده تنهایی قهرمان باشید و به آنها کمک کنید پناهگاهی امن از این منطقه جنگی بیابند. از مهارت های رزمی و عقل خود به عنوان یک سرباز برای حل معماها ، یافتن اشیاء پنهان ، هوشمندانه استفاده کنید و ممکن است فرصتی برای زنده ماندن داشته باشید. همانطور که احتمالاً پیش بینی کرده اید ماموریت شما این است که به خانواده کمک کنید قبل از اینکه دیر شود از این مکان خصمانه فرار کنند!

۲٫ نامحدودی بی انتها
اگر نعمت به خودی خود نفرین شود چه؟ آیا دوست دارید که عزیزانتان در مقابل چشمان شما نابود شوند؟ و شما نمی توانید کاری انجام دهید زیرا جاودانه هستید. راهی بیابید که نعمتی را که بر شما نفرین شده است لغو کنید و مرگ خود را در این جهان نفس گیر نفس گیر جستجو کنید. از یک مرد جوان شروع کنید و راه خود را پیدا کنید تا دوباره فانی شوید. جستجوی ویرانه های باستانی و مبارزه با جنگ روانی ابدی ، اولین و آخرین فصل پرورش شخصی شما در اینجا آغاز می شود.

۳٫ فرار هسته ای Untold Mysteries
برای ماجراجویی زندگی خود در جزیره در معرض سلاح های هسته ای آماده شوید. هنگامی که در شرایط اضطراری هسته ای احساس می کنید ، تنها با یک کلیک راه سریع فرار از این خطرات را انتخاب کرده و بیابید. در راه ، با معماهای پیچیده ، جهش یافته ، ناهنجاری ها و دیوانه ها روبرو خواهید شد! از راز وحشتناک این که هنوز چه کسی در اتفاقات رخ داده مقصر است پی ببرید؟ تصمیمات پیچیده ای بگیرید که نه تنها سرنوشت شما بلکه سرنوشت صدها نفر را که در یک فاجعه وحشتناک گرفتار شده اند تعیین می کند!

همه خروج بسته است دشمنان پشت سر شما هستند. وقت آن است که به یک سفر ماجراجویی بپردازید ، هر اتاق تله ای است از ذهن های پیچیده که مانند یک جنگجو فکر می کنند ، با دقت به دنبال سرنخ ها باشید و از منطق خود تا حد ممکن استفاده کنید. حتی یک چیز کوچک باعث زنده ماندن و فرار از منطقه می شود.

اگر عاشق بازی های فرار هستید ، یک بار این معمای ماجراجویی را امتحان کنید. این بازی سرگرم کننده خواهد بود و چالش باعث می شود انگشتان پای شما درگیر شوند. این نقطه ماجراجویانه را بازی کنید و در هر زمان و هر زمان روی بازی کلیک کنید. برای خود نامزدی و هیجان به ارمغان بیاورید و هرگز خسته نمی شوید.

امکانات Untold Mysteries :

بازی بیش از ۱۰۰ سطح
حل بیش از ۱۵۰ پازل و معماهای هیجان انگیز.
گرافیک زیبا برای جستجو!
بازی به ۲۵ زبان اصلی محلی سازی شده است
هدایای روزانه در دسترس است.
دارای گام به گام امکانات اشاره.
مکانهای جذاب منحصر به فرد
مناسب برای همه گروه های سنی
جلوه های صوتی فوق العاده و مرموز

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...