Virtual Families 3

Virtual Families 3 v1.4.15 – بازی تفننی و مدیریتی “خانواده مجازی ۳” برای اندروید
یک عنوان تفننی – مدیریتی فوق العاده زیبا و دوست داشتنی

Virtual Families 3

 خانواده مجازی ۳ بازی ای سرگرم کننده در سبک آرکید و مدیریتی  از شرکت آمریکایی Last Day of Work, LLC است. این بازی به صورت رایگان برای اندروید در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی

از هزاران نفری که در دستگاه تلفن همراه خود زندگی می کنید ، یک فرد کوچک را قبول کنید! در این بازی شبیه سازی زندگی ، به آنها کمک کنید تا زن و شوهر را انتخاب کنند و خانواده مجازی خود را شروع کنند! بچه ها درست کنید و خانه را به بچه ها منتقل کنید! با مدیریت داستانهای زیبای خانوادگی خود در Virtual Families 3 ، به پرورش و هدایت نسل ها کمک کنید.

خانه مجازی خود را گسترش و نوسازی کنید. خانه جدید فرزندتان پتانسیل زیادی دارد ، اما برای رفع آن به کمک شما نیاز دارند! خانه رویایی خود را تصور کنید و آن را به واقعیت تبدیل کنید. اتاق های خواب ، یک باغ ، یک سینمای خانگی یا حتی یک اتاق بازی را اضافه کنید! برای سفارشی کردن و طراحی هر اتاق ، تزئینات را جمع کنید.

یک زندگی شاد ، شاد و شاد ایجاد کنید

به کودکان کوچک خود از نوزادان تا بزرگسالی آموزش دهید تا از خانه خود مراقبت کنند و بهترین انتخاب را در زندگی انجام دهند. آنها را ترغیب کنید که در حرفه خود کار کنند و برای تزئینات ، ملزومات و تجملات درآمد کسب کنند. خانواده مجازی خود را ارتقا دهید تا بهترین نسخه های خود باشند. افراد کوچک شما پیامهایی برای شما ارسال می کنند. از اینکه از آنها مراقبت می کنید ، از شما تشکر می کنند ، تقاضا می کنند و از شما تقدیر می کنند. فراموش نکنید که آنها را چک کنید ، زیرا آنها دلتان برای شما تنگ شده و بسیار ناراحت می شوند!

شبیه سازی زندگی در زمان واقعی!

خانواده کوچک شما هنگام خاموش کردن برنامه ، زندگی ، غذا ، رشد و کار خود را ادامه می دهند. در طول مسیر ، چندین اتفاق تصادفی مختلف برای پاسخ به آنها اتفاق می افتد ، همه آنها باعث تعجب در بازی Virtual Families 3 شبیه سازی و عناصر غیر منتظره برای روال روزمره زندگی مجازی می شوند. بازی بسیار متنوع و غیرقابل پیش بینی را پیدا کنید. هیچ دو بازی یکسان نیستند. داستان برای همه کسانی که آن را بازی می کنند متفاوت است. این بازی شبیه سازی به گونه ای طراحی شده است که می تواند زندگی خود را داشته باشد!

 

تغییرات نسخه ۱٫۴٫۱۵ Virtual Families 3

Small fixes for earlier 1.4 builds

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...