15 دسامبر 2021 برنامه اندروید 0

Voice Recorder Pro v0.0.3 – اپلیکیشن ضبط صدا پر امکانات و حرفه ای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت ۲٫۹۹ دلار

Voice Recorder Pro

عنوان یک اپلیکیشن ضبط صدا حرفه ای و پر امکانات اندرویدی می باشد که توسط Sladjan توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. با برسی این برنامه کاربردی با لردروید همراه شوید.

درباره برنامه 

Voice Recorder Pro یک ضبط کننده صدا است که بر روی بالاترین کیفیت ممکن صدا و همچنین خود صدا تمرکز دارد. این برنامه برای همه طراحی شده است ، از دانش آموزان گرفته تا ضبط دروس گرفته تا نوازندگان برای ضبط موسیقی.

رابط کاربری ساده و آسان برای پیمایش است ، اما باز هم اطلاعات زیادی را فراهم می کند. به این ترتیب ، دستورات ضبط را در صفحه اصلی (ضبط کننده همچنین از مکث پشتیبانی می کند) ، با یک تایمر و نمایش تنظیمات ترجیحی صدای فعلی ، پیدا خواهید کرد. ضبط کننده صدا همچنین از نمایش گرافیکی صدای در حال ضبط پشتیبانی می کند.

می توانید تمام آهنگ های صوتی ضبط شده خود را در لیست پخش داخلی مشاهده و گوش دهید. در اینجا می توانید سوابق مهم را علامت گذاری کنید ، مرتب سازی بر اساس طول یا تاریخ ، اشتراک گذاری با دیگران یا حذف آنها. پخش کننده داخلی همچنین دارای عملکرد نمایش گرافیکی هنگام پخش است. پس از حذف ، ابتدا پرونده به سطل آشغال منتقل می شود ، در صورت تغییر نظر می توانید از آنجا بازیابی کنید.

برای بهترین کیفیت صدا در Voice Recorder Pro، تنظیمات مهم هستند. در حال حاضر ، ضبط کننده صدا از ۳ فرمت ضبط پشتیبانی می کند: m4a ، Wav و ۳gp. می توانید میزان نمونه برداری را از ۸ کیلوهرتز به ۴۸ کیلوهرتز برسانید. اگر دستگاه شما میکروفون دوگانه دارد ، ضبط استریو را نیز فعال کنید. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به تعداد کل آهنگ های صوتی و همچنین طول آهنگ های صوتی را که می توانید در حافظه باقیمانده دستگاه ضبط کنید ، پیدا کنید.

  • تغییرات نسخه ۰٫۰٫۳

    • UI improvements.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...