Voice Screen Lock

Voice Screen Lock – Unlock Screen By Voice v2.4  ایجاد پسورد صوتی برای باز کردن قفل دستگاه مخصوص اندروید
نسخه حرفه ای برنامه با دسترسی به تمامی امکانات و قابلیت ها

 

Voice Screen Lock

عنوان یک برنامه اندروید برای باز کردن قفل دستگاه با استفاده از صدا مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Coloring Games and Coloring Book for Adults توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

Voice Screen Lock – Unlock Screen By Voice یک صفحه قفل هوشمند است که با دستورات صوتی شما کار می کند و گوشی شما را از دیگران متمایز می کند همچنین ما یک روش قفل صفحه کلید را با این برنامه ارائه کرده ایم. این برنامه از طریق شما یک صفحه قفل کاملاً جدید دریافت می کند فقط شما رمز عبور خود را بگویید و قفل خود را باز کنید. با دستورات صوتی اندروید خود قفل را باز کنید تا اینکه این برنامه را امتحان کنید. شما گزینه ای برای تنظیم فرمان صوتی برای باز کردن قفل دستگاه خود در حین باز کردن قفل تلفن همراه دارید و همچنین گزینه باز کردن قفل با رمز عبور را برای این کار از صفحه تنظیمات برنامه تنظیم کنید. این پین رمز عبور به عنوان فرمان صوتی فراموش شده استفاده می شود.

ویژگی Voice Screen Lock – باز کردن قفل صفحه توسط Voice:

# همچنین می توانید یک رمز عبور صوتی و پین رمز عبور برای باز کردن قفل دستگاه تنظیم کنید.
# همچنین می توانید یک رمز عبور الگو و رمز عبور اثر انگشت برای باز کردن قفل دستگاه تنظیم کنید.
# استفاده از پین، الگو، اثر انگشت همه رمزهای پشتیبان هستند.
# روی دستگاه خود دوبار ضربه بزنید قفل کنید.

نحوه استفاده از Voice Screen Lock – باز کردن قفل صفحه توسط Voice:

# برای صحبت روی میکروفون کلیک کنید.
# رمز عبور خود را بگویید.
# کد قفل خود را ذخیره کنید.
# از صدای خود برای باز کردن قفل گوشی خود استفاده کنید.

قفل صفحه صوتی – Voice Screen Lock باز کردن قفل صفحه توسط برنامه صوتی از طریق یک صفحه قفل کاملاً جدید فقط با گفتن رمز عبور و باز کردن قفل خود یک صفحه قفل کاملاً جدید دریافت می کنید. هر زمان که این رمز عبور را به راحتی تغییر دهید. این برنامه فقط با استفاده از فرمان صوتی شما باز می شود و هیچکس نمی تواند این صفحه قفل را باز کند. شما همچنین صفحه قفل خود را روشن یا خاموش می کنید و صدای خاموش صفحه قفل خود را نیز روشن می کنید. رمز عبور خود را می گویید و قفل خود را باز می کنید. هر زمان که این رمز عبور را به راحتی تغییر دهید.

در صورتی که نمی خواهید دیگران را از بهترین قفل برنامه خود مطلع کنید. شما نمی توانید قفل تلفن خود را با استفاده از دستورات صوتی یا رمز عبور صوتی خود برای باز کردن قفل باز کنید، بنابراین خود را خسته نکنید که تلفن شما برای همیشه به تصویر زمینه قفل صفحه نمایش تبدیل می شود. شما بچه ها می توانید از یک گزینه پین ​​کد جایگزین برای باز کردن قفل گوشی هوشمند خود استفاده کنید. شما از صفحه های قفل مختلف با الگوهای مختلف از طریق ایمن کردن داده های خود یا داده های خصوصی یا حساس استفاده می کنید.

این برنامه بر اساس تشخیص گفتار ساخته شده است، اگر سرویس تشخیص گفتار در تلفن شما در دسترس نباشد، شما را راهنمایی می کند و یک سرویس تشخیص گفتار استثنایی ارائه می دهد. صفحه قفل یک برنامه کاربردی است که از استفاده از تلفن شما توسط کاربران غیرمجاز جلوگیری می کند. می توانید با استفاده از فرمان صوتی خود گوشی را قفل کنید. آنها کلمات شما را شناسایی کرده و آنها را با رمز عبور اصلی مقایسه می کنند. اگر دستورات یکسان باشد، قفل گوشی شما را باز می کند.

استفاده از صفحه قفل سنتی برای قفل و باز کردن قفل تلفن شما در حال حاضر قدیمی شده است. از یک رویکرد جدید برای قفل/باز کردن قفل گوشی هوشمند خود با استفاده از صدای خود و ایمن کردن تلفن همراه خود در برابر رویکرد دیگران استفاده کنید. دوستان شما از اینکه تلفن شما می تواند صدا را با رمز عبور شما تشخیص دهد شگفت زده خواهند شد. قفل هوشمند یک گوشی هوشمند قفل شده برای برنامه رسمی صوتی است که برای باز کردن قفل صفحه استفاده می شود.

صفحه قفل صوتی – Voice Screen Lock این سوال را دارد که چه کسی قفل گوشی من را باز می کند. قفل فعال شده صوتی و برنامه قفل صوتی تلفن همراه یا دانلود برنامه قفل صفحه صوتی برای قفل برنامه اثر انگشت کار می کنند. برنامه قفل صوتی و صفحه قفل اثر انگشت برای دانلود قفل صفحه و برنامه قفل صوتی تلفن و قفل تشخیص صدا برای اندروید برای قفل امنیتی صوتی برای اندروید. قفل برنامه هوشمند و صفحه قفل اندروید، تشخیص گفتار و برنامه فرمان صوتی تلفن برای برنامه تلفن فعال شده صوتی و فعال سازی صوتی برای استفاده از برنامه فرمان صوتی گوگل برای جستجوی صوتی گوگل است.

یک برنامه تشخیص صدای تلفن یا برنامه دسترسی به صدا، کنترل صوتی تلفن همراه برای باز کردن قفل تلفن با باز کردن قفل صوتی است. صدا برای باز کردن قفل برنامه تلفن من رمز عبور صوتی برای باز کردن قفل تلفن و فرمان صوتی برای باز کردن قفل تلفن است. این برنامه بر اساس تشخیص گفتار ساخته شده است، اگر سرویس تشخیص گفتار در گوشی شما در دسترس نباشد، ابتدا شما را راهنمایی می کند تا برنامه گوگل را دانلود کنید، که یک سرویس تشخیص گفتار استثنایی ارائه می دهد.

دانلود کنید و نقد و بررسی Voice Screen Lock – Unlock Screen By Voice را به ما ارائه دهید.

  • تغییرات نسخه ۲٫۴ Voice Screen Lock

    • No changelog
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...