6 اکتبر 2022 بازی اندروید 0

VSCO X Full

VSCO Cam X v289 Mod Crack Unlocked – دانلود برنامه ویرایش عکس و فیلم اندروید
نسخه جدید رایگان + آنلاک مود کرک و هک شده کامل و فول افکتپ

VSCO X Full

 برنامه ای اندروید برای ویرایش عکس و فیلم با ابزارهای پیشرفته و خلاقانه است. اپلیکیشن VSCO به شما امکان می دهد تا با ده ها ایستگاه از پیش تنظیم شده، عکاسی خود را به سطح بعدی برسانید.

درباره برنامه

معرفی VSCO – اپلیکیشن ویرایش عکس
از آنجایی که شبکه های اجتماعی در اکثر کشورهای جهان به طور تصاعدی رشد کرده است، سلفی به یک روند داغ برای همه تبدیل شده است. نه صرفاً ثبت لحظات روزمره برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود، بلکه افراد بیشتری می خواهند که عکس های ویرایش شده زیباتر و چشم نوازتر بیننده شوند. برای پاسخگویی به این تقاضا، این برنامه منتشر شد. اجازه دهید با APKMODY دریابید VSCO چیست و برنامه چه چیزی ارائه می دهد.

ویسکو چیست؟
VSCO (یا VSCO Cam) یک برنامه عکاسی است که توسط شرکت Visual Supply توسعه یافته است. سال‌هاست که منتشر شده است، اما همیشه در صدر برنامه‌های عکاسی در Google Play و App Store قرار دارد، به لطف رابط کاربر پسندی که استفاده از آن برای همه آسان است. علاوه بر این، این برنامه کاملا رایگان برای دانلود و استفاده است.

نسخه پولی آن به نام VSCO X تمامی ویژگی ها، فیلترها و موارد دیگر را باز کرده است.

علاوه بر این، همچنین از کاربر برای ایجاد چشمگیرترین فیلم با بسیاری از فیلترها و جلوه های بصری Film X پشتیبانی می کند. برخی از سهام فیلم در برنامه گنجانده شده است، مانند Kodak Portra 160 (KP1)، Fuji Neopan 1600 (FN16)، Kodak Portra 800 (KP8)، و غیره. در زیر مقاله، VSCO MOD را در دسترس داریم. (پک کامل، قفل تمام فیلترها).

با ویسکو عکس بگیرید
پس از باز کردن برنامه، می‌توانید با کشیدن انگشت روی صفحه از پایین به بالا، دوربین را باز کنید. در مقایسه با دوربین پیش فرض آیفون، این برنامه با تنظیمات دستی مانند فوکوس دستی، تعادل رنگ سفید، ISO و غیره از کاربران پشتیبانی می کند. مانند سایر دوربین ها، می توانید با لمس نقطه فوکوس روی صفحه، فوکوس کنید. سپس، می توانید دایره قرمز را برای تغییر موقعیت فوکوس حرکت دهید.

بسیاری از فیلترهای چشمگیر
پس از گرفتن عکس های سلفی، وقت آن است که از فیلترهای این برنامه برای ایجاد یک عکس فوق العاده استفاده کنید. ویرایش عکس را انتخاب کنید، فیلترهای برنامه ظاهر می شوند. این برنامه دارای ابزارهای بسیاری برای ویرایش تصویر مانند کنتراست، نورسنجی، برش، چرخش، محو کردن، سایه زدن و غیره است. فیلترهایی مانند Highlight Tint، Shadow Tint به زیباتر شدن عکس شما کمک می کند.

دستور العمل های ویرایش عکس خود را به اشتراک بگذارید
توسعه دهندگان تشخیص می دهند که کاربران اغلب برخی از وب سایت ها را مانند Pinterest مشاهده می کنند تا بهترین دستور العمل های ویرایش تصویر را پیدا کنند. برای رفع نیازهای کاربران، VSCO ویژگی Recipes را اضافه کرده است

تا به کاربران کمک کند دستور ویرایش عکس مورد علاقه خود را ذخیره کنند. سپس آنها می توانند در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند تا با همه به اشتراک بگذارند. در مقابل، می توانید از دستور العمل های دیگران برای اعمال مستقیم روی عکس خود استفاده کنید. اگر از نسخه VSCO X استفاده می کنید، می توانید حداکثر ۱ دستور غذا را در VSCO و ۱۰ دستور غذا را ذخیره کنید.

 

نکته: برای به درستی کار کردن نسخه مود باید در برنامه لاگین کنید. اگر قادر به دیدن همه فیلترها نیستید، هر عکس را منتشر کرده و برنامه را مجددا راه اندازی کنید.

تغییرات نسخه جدید

Thanks for creating with VSCO! We regularly release updates to improve your experience. Update to the latest version of the app for access to our newest presets, editing tools, and inspiring content.
If you encounter any issues or require further assistance, please contact support at support@vsco.co

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...