Wallpapers HD Full[Walli – Wallpapers HD Full v2.9.0.32 [Premium – اپلیکیشن تصاویر پس زمینه خلاقانه اندروید
نسخه پرمیوم با دسترسی به تمامی امکانات

Walli Wallpapers HD 

به طور متوسط ​​، امروزه ، ما تلفن خود را بیش از صد بار در روز بررسی می کنیم. کاغذ دیواری تلفن ما اولین چیزی است که می بینیم . واقعاً می تواند بر روحیه ما تأثیر بگذارد و همچنین یک روش عالی برای بیان شخصیت منحصر به فرد ما است.

به همین دلیل ما برای اطمینان از اینکه همیشه یک کاغذ دیواری جالب در دست دارید . Walli Wallpapers HD ، یک برنامه تصاویر زمینه خلاقانه را راه اندازی کردیم. ما فکر می کنیم مهم این است که شما می توانید به راحتی تصاویر پس زمینه الهام بخش و زیبایی پیدا کنید که هر زمان که تلفن خود را تحویل می گیرید . شما را خوشحال و احساس خوبی می کنند.

این فقط برنامه تصاویر پس زمینه و پس زمینه دیگری نیست که همان عکس های معمول از گل ، ماشین و منظره را ارائه می دهد.

تصاویر پس زمینه خلاق | Walli Wallpapers HD یک مجموعه انتخابی با کیفیت بالا از تصاویر پس زمینه بی نظیر و جالب است. که به طور انحصاری توسط هنرمندان برای دستگاه شما ساخته شده است. تلفن و رایانه لوحی شما هرگز به این زیبایی نبوده 🙂

جامعه ای از هنرمندان برتر | والي همچنين جامعه اي انتخابي از هنرمندان از سراسر جهان است . هر كدام با سبك خاص خود ، يكي يكي را با دقت توسط تيم والي انتخاب مي كنند. ما بهترین گرافیست ها را در سرتاسر جهان جستجو کردیم تا مجبور نشوید. استعدادهای جدید را کشف کنید ، کارهای هنری آنها را مرور کنید و تصویر زمینه مورد علاقه بعدی خود را برای تلفن همراه یا رایانه لوحی پیدا کنید!

هنرمندان برای کارشان پاداش می گیرند | با استفاده از برنامه ما ، به هنرمندان کمک می کنید تا هنر خود را به رسمیت بشناسند. ما با تقسیم درآمد خود به هر هنرمند شرکت کننده پاداش می دهیم.

ویژگی های اصلی Walli Wallpapers HD 

ویژگی جدید! تغییر دهنده تصویر زمینه خودکار: با ویژگی جدید لیست پخش Walli Wallpapers HD ، تصویر زمینه خود را به روش خودکار تغییر دهید. تصاویری را که دوست دارید انتخاب کنید ، PLAY را فشار دهید و تصویر زمینه به طور خودکار با فرکانس دلخواه شما تغییر شکل می یابد. امیدواریم لذت ببرید!

– به راحتی در میان تصاویر پس زمینه عالی با ۳ بخش اصلی مرور کنید:
+ ویژه: بررسی کنید که والپیپرها تیم والی کدام تصاویر پس زمینه را توصیه می کنند.
+ محبوب: پیدا کردن بهترین تصاویر پس زمینه با توجه به کاربران دیگر.
+ اخیر: جدیدترین تصاویر پس زمینه را در برنامه کشف کنید.
+ مجموعه هایی با موضوعات مختلف

  • تغییرات نسخه ۲٫۹٫۰٫۳۲

    • Enable removing multiple artworks in playlist.
    • Fix for Xiaomi devices.
    • Performance improvements and bug fixes.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...