Wallpapers HD Backgrounds

(Wallpapers HD Backgrounds 7Fon v5.6.0 (Premium – برنامه دنیای والپیپر گرافیکی اندروید
نسخه پرمیوم با دسترسی به تمامی ویژگی ها

Wallpapers HD Backgrounds

اپلیکیشنی بی نظیر با بیش از 120 هزار والپیپر اچ دی می باشد که توسط گروه 7Fon Wallpapers برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره برنامه

گاهی اوقات تغییر چیزهای کوچک تفاوت را ایجاد می کند، چه مسیری که بعد از کار به خانه می روید، چه خریدن پرتقال به جای ماندارین، یا صرفا نوازش یک گربه ولگرد. و از آنجایی که روال خود را کمی تغییر دادید، اکنون چیز جدیدی دیده اید، چیز جدیدی را امتحان کرده اید و تنها با توجه کردن به دیگران، آنها را خوشحال کرده اید. چیزهای کوچک مهم هستند زیرا کنترل آنها آسان تر است. به همین دلیل است که انجام آنها بسیار لذت بخش و حتی گاهی هیجان انگیز است. و یکی از این چیزهای کوچک تغییر کاغذ دیواری است.

شما می توانید بخندید، اما با این حال، نمی توانید انکار کنید که خیلی بیشتر از آنچه به نظر می رسد احساس می شود. به نظر می رسد شروعی جدید است،

مثلاً با گرفتن کاغذدیواری جدید برای تلفن یا رایانه خود می توانید چیزی را در درون خود پیدا کنید که به این دنیای کوچک متفاوت نگاه می کند. به همین دلیل است که می‌خواستیم بزرگ‌ترین و دائماً در حال به‌روزرسانی مجموعه والپیپرها و پس‌زمینه‌های جالب را ایجاد کنیم. بنابراین می توانید با Wallpapers HD Backgrounds این تغییر کوچک را انجام دهید تا احساس بهتری داشته باشید و میل خود را به دیدن چیزی زیبا برآورده کنید.

Wallpapers HD Backgrounds بهترین برنامه اندرویدی است که در آن هر پس زمینه ای را که می خواهید به صورت رایگان پیدا می کنید. ما می‌خواهیم بهترین‌ها را به شما ارائه دهیم، بنابراین روی کاغذدیواری‌های 1080p، 4K، Full HD و 1920×1080 تمرکز کردیم. هر کاغذ دیواری نه توسط یک ماشین بلکه توسط انسان از طریق یک فرآیند تأیید و مرتب‌سازی می‌گذرد. به همین دلیل، برنامه ما می‌تواند به شما یک پس‌زمینه با کیفیت بالا در هر دسته‌ای که دوست دارید، طبیعت، چیزهای زیبایی‌شناختی، اختراعات و غیره تضمین کند. ما هر چند ساعت یک بار تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا را آپلود می کنیم و آنها مراحل تأیید را طی می کنند. ما فقط وضوح Full HD و بالاتر (QHD، UHD، و 4K) را مجاز می‌دانیم.

اگر کیفیت بهتری از تصویری که قبلا داریم بدست آوریم، تصویر با تصویری که کیفیت بهتری دارد تغییر می کند. همچنین، تصاویری را که دارای امتیاز پایین هستند و کاربران ما به آنها علاقه ای ندارند حذف می کنیم. به این ترتیب تنها بهترین تصاویر پس زمینه را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. ما فکر کردیم که همه اینها کافی نیست، بنابراین عملکرد تصاویر پس زمینه زنده را اضافه کردیم. پس‌زمینه‌ای را انتخاب کنید که می‌خواهید ببینید، فاصله زمانی تغییر را انتخاب کنید و آن را در اختیار دارید.

• بهترین کیفیت برنامه تصویر زمینه برای آندروید شما می توانید پیدا کنید.
• فرآیند بسیار دقیق تأیید و مرتب سازی.
• ما بهترین کیفیت را داریم: Full HD، QHD، UHD، و 4K.
• بهبود مستمر مجموعه پس زمینه.
• عملکرد ایجاد یک تصویر زمینه زنده.

تعداد زیادی کاغذ دیواری و پس زمینه به انتخاب شما در بیش از 60 دسته در Wallpapers HD Backgrounds طبقه بندی شده است که شامل:
سه بعدی، انتزاعی، AMOLED، دوزیستان، حیوانات، انیمیشن، هنر، معماری، پاییز، هوانوردی، نوشیدنی ها، گربه های بزرگ، پرندگان، سیاه و سفید، پل ها، ماشین ها، کارتون ها، گربه ها، کودکان، شهرها، ابرها، خلاقانه، دسر، متفاوت , سگ ها, مناظر رویایی, گل ها, غذا, میوه, دختران, اسب ها, حشرات, داخلی, Kawaii, دریاچه ها, مناظر, عشق, ماکرو, طراحی مواد, مردان, حداقل, پول, موتور سیکلت, کوه ها, موسیقی, طبیعت, نئون, شب, اقیانوس، الگوها، مردم، باران، خزندگان، ماشین‌های قدیمی، کشتی‌ها، فضا، ورزش، بهار، تابستان، طلوع خورشید، غروب خورشید، بافت

پس زمینه ای برای خود پیدا کنید و از آن لذت ببرید! Wallpapers HD Backgrounds به شما در این امر کمک می کند!

  • تغییرات نسخه 5.6.0 Wallpapers HD Backgrounds

    • – Fixed bugs
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد
نمایش بیشتر ...