Warhammer 40,000: Space Wolf V1.4.20.1 – بازی نقش آفرینی نوبتی گرگ کهکشان اندروید
دانلود بازی Vampires Fall Origins 

 

 

بازی Warhammer Space Wolf

Warhammer 40,000: Space Wolf از سری بازی های اکشن و نقش آفرینی اندروید که توسط استودیوی بازیسازی HeroCraft Ltd عرضه شده است. و تا کنون بیش از ۵ میلیون بار در سراسر جهان نصب شده.

داستان بازی گرگ کهکشان

فرزندان Russ را به نبرد هدایت کنید و راه خود را از طریق انبوهی از دشمنان وحشیانه با آتش بولتگان و دندانهای Chainsword بریزید. حماسه های خود را در سالانه فصل گرگ فضایی بنویسید زیرا دشمنان قسم خورده خود را شکار می کنید – تفنگداران دریایی هرج و مرج.

حال و هوای خود را ترجیح دهید ، زیرا شما این ترکیب منحصر به فرد از استراتژی نوبه خود مبتنی بر بازی و کارت جمع آوری را بازی می کنید ، جایی که می توانید شکست را به پیروزی تبدیل کنید ، جایی که وقایع در میدان نبرد به انتخاب عاقلانه کارت ها بستگی دارد و تصمیم گیری ها باید با دقت برنامه ریزی شود.

این امر باعث می شود تا پیروزی در سیاره Kanak ، Segmentum Obscurus ، پیروزی ، حواس و حیله گرگ های فضایی بر روی سیاره Kanak ، Segmentum Obscurus صورت بگیرد – دنیای خشن و خصمانه ای که توسط نیروهای آشوب به عنوان پاسگاه آنها انتخاب شده است. این غول وحشت زده ، که در اعماق بی رحمانه فضا گم شده است ، چه رازهایی دارد؟ چه نوع قدرت های مهیج در جنگل های خفه کننده سبز ، جهنم آتشین آتشفشان ها و بیابان های بی روح و گرد و غبار آن وجود دارد؟ با پیشرفت در کمپین ، آنها را کشف کنید!

تغییرات نسخه ۱٫۴٫۲۰٫۱

– موتور بازی به روز شده است.
– ۲ یار جدید پیشاهنگی اضافه شده است.
– دکمه ای برای مشاهده همه اعضای Legendary League در Leaderboard اضافه شده است.
– این مسئله باعث شد نارنجک در PvP رفتار نادرستی داشته باشد.
– تغییر ظاهر صفحه انتخاب تیم.
– شکل ظاهری زره پوش قهرمان ، برخی از یاران و گرگها را تغییر داد.
این نسخه همچنین حاوی اصلاحات و بهبودهایی است که توسط کشیشهای آهن فصل گرگهای فضایی انجام شده است.

توجه  : بازی آنلاین است و برای اجرا همیشه به اینترنت نیاز دارد.

 

تریلر بازی

راهنمای نصب : – ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید. – فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.herocraft.spacewolf را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید. – بازی را اجرا نمایید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...