Warplanes 1944

Warplanes 1944 WW2 War Flight v1.1 + Mod – بازی اکشن مهیج و چالش برانگیز هواپیماهای جنگی ۱۹۴۴ اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

Warplanes 1944

 هواپیماهای جنگی ۱۹۴۴ از دیگر بازی های استودیوی آمریکایی Koco Games در سبک اکشن با مضمون جنگ هواپیماهای جنگی جنگ جهانی دوم است که به شکل رایگان برای دستگاه های اندرویدی به انتشار رسیده است.

درباره بازی

-در این بازی اکشن پرواز جنگی هیجان انگیز، کنترل یک هواپیمای جنگی را به دست بگیرید و از طریق جنگ جهانی دوم پرواز کنید. شما مسئول اسکادران ها، خلبانان و هواپیماهای ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، اتحاد جماهیر شوروی، آلمان و خطرناک ترین و استراتژیک ترین ماموریت های نیروی هوایی ژاپن خواهید بود.

-با هواپیمای جنگی و شبیه ساز نبرد، دنیای هواپیماهای جنگ جهانی دوم را تجربه خواهید کرد. شما می توانید با یک جت جنگنده پرواز کنید و تمام نیروهای دشمن را نابود کنید. شما قادر خواهید بود انواع بمب افکن های مختلف را با شبیه سازی واقعی پرواز و داگ فایت جنگ جهانی دوم به پرواز درآورید.

-در ابتدای بازی Warplanes 1944 دو حالت تخیلی وجود خواهد داشت. بازی‌های جنگ جهانی دوم به بازیکنان نیاز دارند تا از خود در برابر انواع مختلف سلاح‌ها و نیروهای دشمن دفاع کنند. خطوط داستانی بازی مانند یک بازی تیراندازی با عناصر روانی با جنگ و صلح آمیخته شده است. علاوه بر این، مدل های پرواز هواپیمای جنگی مانند هواپیماهای جنگی گنجانده شده است. شما می توانید یک خلبان بزرگ برای کشور خود شوید!

-از بازی های جنگی برتر با هواپیماهای جنگ جهانی دوم و سایر عناصر تاریخی لذت ببرید. بازی آرکید جنگ جهانی دوم ما تجربه ای بی انتها و تاریخی را ارائه می دهد. هواپیماهای جنگی جنگ جهانی دوم و بمباران هواپیما را امتحان کنید، و یک هواپیمای جنگی جنگ جهانی دوم شما را بر فراز افق خواهد برد! ثابت کنید که می توانید فرود بیایید و هواپیمای جنگی جنگ جهانی دوم را از زمین بلند کنید!

-اگر به دنبال یک بازی هواپیمای عالی WW2 و تجربه جنگ واقع گرایانه هستید، به شما توصیه می کنیم بهترین بازی های آفلاین جنگ و بازی های هواپیمای WW2 را امتحان کنید. این یک دنیای کاملاً جدید از تاریخ را باز خواهد کرد! هدف آن طرفداران بازی های هواپیمای جنگی و بازی های آرکید هواپیمای جنگی با حالت شبیه ساز جنگی مانند جنگنده اتمی جنگنده و اسکادران جیبی است.

✔️پیکسل‌آرت و گرافیک خیره‌کننده بازی‌های نظامی WW2 با بازی شبیه‌ساز پرواز:

با این بازی شبیه ساز پرواز با یک بازی هنری پیکسلی کاملاً طراحی شده و گرافیکی خوب، در آسمان های جنگ جهانی دوم پرواز کنید.

✔️شبیه‌ساز پرواز با آیرودینامیک واقعی و هواپیماهای جنگی واقعی از جنگ جهانی دوم:

بازی Warplanes 1944 با اصول آیرودینامیکی واقعی یک هواپیمای جنگی ساخته شده است. همچنین شامل نبرد ace واقعی در شبیه ساز نبرد نظامی با انواع جنگجویان قدیمی و تاریخی از جنگ جهانی دوم بود.

✔️جت جنگنده مورد علاقه خود را برای نبرد خود مجهز کنید:

ما چندین هواپیمای جنگی واقعی از جنگ جهانی دوم را به بازی Warplanes 1944 اضافه کرده‌ایم. می‌توانید آنها را با پول به دست آمده از هر سطح خریداری کنید. همچنین می توانید توانایی های هواپیمای خود را در آشیانه شخصی سازی کرده و بهبود بخشید.

✔️جت های جنگنده خود را ارتقا دهید:

این بازی نظامی را بازی کنید و هواپیماهای تاریخی خود را با توانایی های واقعی در موتور، ملخ، زره، چرخ دنده، زره سوخت، بمب و ماشین های تفنگ ارتقا دهید. سپس با هواپیمای جنگی خود در WW2 برای ماموریت های خود پرواز کنید. و مرگبارترین خلبان هواپیما از بازی نظامی جنگ جهانی WW2 شوید! بهترین بازی های حمله هوایی جنگی را همین الان بازی کنید.

✔️نبرد هوایی شگفت انگیز همانطور که در بازی های برتر جنگ دیده می شود:

نبردهای خیره کننده با هواپیماهای جنگی، تانک های جنگی و سایر سلاح های دشمن از جنگ جهانی دوم با تعداد زیادی ماموریت نظامی برای حملات هوایی. مانند دیگر بازی های برتر جنگ جهانی دوم.

✔️هر کمپ دشمن را نابود کنید و هر ماموریت را کامل کنید:

ماموریت های داگ فایت خود را طوری انجام دهید که انگار در حال انجام یک بازی نظامی یا بمب سوار هستید! بمب ها یا آتش را در هر بازی جنگی دشمن بیندازید.

اما، به خاطر داشته باشید که نتیجه بازی‌های جنگ جهانی دوم کاملاً به اقدامات شما بستگی دارد. با تاکتیک ها، استراتژی ها و نبرد هوایی خود، می توانید بخشی از این درام تاریخی WW2 شوید. اگر شما یک سرباز واقعی بازی هواپیمای جنگ جهانی دوم هستید. این بازی WW2 برای شما ساخته شده است.

 

  • تغییرات نسخه ۱٫۱ Warplanes 1944

    • – Initial Release
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...