Wattpad

Wattpad – Read & Write Stories v9.45.1 – اپلیکیشن شبکه اجتماعی نویسندگان مخصوص اندروید
نسخه اصلی برنامه

Wattpad

یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی نویسندگان می باشد که توسط Wattpad.com توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. با برسی این شبکه اجتماعی در لردروید با ما همراه باشید.

درباره برنامه

داستان بخوانید ، داستانهای اصلی را به زبان خود در هر زمان در برنامه E-Story بنویسید – Wattpad
سکوی داستان سرایی اجتماعی را کشف کنید که جامعه جهانی متشکل از ۹۰ میلیون خواننده و نویسنده را از طریق قدرت داستان به هم متصل می کند. همین امروز آن را بارگیری کنید تا خواندن یا نوشتن داستان های اصلی را شروع کنید.

وقتی به Wattpad می پیوندید ، به عضوی از یک جامعه بین المللی دوست دار داستان تبدیل می شوید. با سایر خوانندگان و نویسندگان پرشور ارتباط برقرار کنید ، هنگام خواندن آنها مستقیماً در مورد داستان ها نظر دهید و از نویسندگان در هنگام ایجاد و به اشتراک گذاشتن داستان های اصلی خود حمایت کنید. حتی می توانید داستان ها را با هم بخوانید و کتابخانه خود را به اشتراک بگذارید یا لیست خواندن ایجاد کنید تا دوستانتان همیشه بدانند چه می خوانید.

داستان خود را کشف کنید آیا داستان شخصی خود را برای بیان دارید؟
آن را از طریق قدرت جامعه و فناوری در Wattpad کشف کنید. یک داستان اصلی را در Wattpad به اشتراک بگذارید و آن را با انجمن ما که در آنجا هستند تا در طول سفر نوشتن شما را تشویق کنند ، به اشتراک بگذارید.

فکر می کنید داستان شما می تواند فیلم پرفروش بعدی باشد؟
Wattpad Studios نویسندگان دست نخورده ، امضا نشده و با استعداد را در Wattpad کشف می کند و آنها را به شرکت های سرگرمی چند رسانه ای جهانی متصل می کند.

چرا برنامه Wattpad؟ – دوستداران کتاب ، برنامه Wattpad میلیون ها داستان ، رمان ، شعر ، کتاب به انگلیسی و تعدادی از زبانها را در دسترس شما قرار می دهد. شما می توانید داستان بخوانید حتی داستان خود را با استفاده از برنامه بنویسید و خودتان بصورت آنلاین داستان را منتشر کنید تا به انجمن خوانندگان مشتاق Wattpad بپیوندید.

ویژگی های Wattpad – برنامه خواندن و نوشتن داستان
– ژانرهای معروف را جستجو کنید و عناوین برتر را جستجو کنید – کتابخانه خود را بسازید – برای خواندن آفلاین بارگیری کنید
– نظرات خود را به اشتراک بگذارید و به موارد دلخواه خود رأی دهید
– هشدارها را هنگام اضافه شدن فصل های جدید دریافت کنید – سفر نوشتن داستان خود را شروع کنید و داستان خود را به اشتراک بگذارید!
– داستانها را به انبوهی از زبانها بخوانید
– ارتباط با جامعه دوستداران داستان خواندن و نوشتن داستان خواندن میلیون ها داستان رایگان به بیش از ۵۰ زبان از نویسندگان در سراسر جهان!
شما عاشقانه ، داستان علمی ، رمز و راز ، کمدی ، اکشن ، ماجراجویی ، فانتزی ، داستانهای بزرگسال جوان و داستانهای خارق العاده را پیدا خواهید کرد. همه چیز در Wattpad است. داستانهایی را که الهام بخش فیلمهای پرمخاطبی مانند Light as a Feather در Hulu و سریال موفق بین المللی Anna Todd’s After است ، بخوانید. کتابخانه رایگان خود را راه اندازی کنید داستان های مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا هر کجا که بروید آنها را در کنار خود داشته باشید. گیر یک داستان؟ حساب خود را به سادگی همگام سازی کنید تا به راحتی از مکان متوقف شده ، اعم از لپ تاپ ، تبلت ، کیندل یا آیفون خود استفاده کنید. کاوش داستانهای محبوب در برنامه کتاب الکترونیکی شامل Win Her Heart، The Babysitters، حسرت رد کردن، از دفتر خاطرات خود به قلب او، عروس جایگزین شده وی و داستانهایی که اخیراً اضافه شده مانند Heat of Love، The Divinities of Navalok، The Shadow Circle، The آخرین شاهزاده خانم ، و موارد دیگر برای یک تجربه بدون خواندن کتاب الکترونیکی.

  • تغییرات نسخه ۹٫۴۵٫۱

    • ✔There is now the option to mute other Wattpadders from comments and public messages. When you have a Wattpadder muted, neither of you will see each other’s comments on any stories.
    • ✔ Read 2 Paid Stories of your choice every month with Wattpad Premium+ subscription on Android
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...