Webbi Boi 3D

Webbi Boi 3D v1.5.1 + Mod – بازی پازل سرگرم کننده وبی بوی ۳ بعدی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول و جایزه بی نهایت) به صورت جداگانه

Webbi Boi

یک بازی در ژانر فکری و پازل که توسط استودیو بازی سازی Lion Studios برای سیستم عامل اندرودی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره بازی 

آیا به دنبال راهی برای نشان دادن بهترین مهارت های جنگی و سرگرمی زیاد در این بین هستید؟ اگر شما هستید ، Webbi Boi راهی است که باید دنبال کنید! آدمهای بد را با ذهن شوخ ، حملات استراتژیک و باورنکردنی ترین توانایی های ویژه ای که فقط شما می توانید داشته باشید ، به زمین بیندازید و قهرمان قرن شوید!

شما اینجا هستید تا اجازه ندهید کسی با شما سر و صدا کند! بدون نیاز به ریسک ، زیرا می توانید آزادانه از طریق دیوارها حرکت کنید و با طناب عنکبوت فوق العاده جالب خود به سرعت با دشمنان خود کنار بیایید! از تار عنکبوت قدرتمند خود برای سقوط دشمنان خود استفاده کنید. همه آنها را با تار عنکبوت قلاب کنید ، در Webbi Boi آنها را به دیوارها بکشید و بکوبید ، با حملات قدرتمند تار عنکبوت خود را منفجر کنید یا به راحتی آنها را رها کنید تا به زندگی اسفبار خود پایان دهند!

این دشمنان شما همچنین از صندوق امن مخفی ، جایی که پول زیادی در آن نگهداری می شود ، محافظت می کنند! آنها را زمین بزنید و پول نقد را با خود ببرید!

هدف و سر و صدا
دشمنان خود را با تار عنکبوت قدرتمند خود هدف قرار دهید و به دیوارها بکوبید

سوپر قهرمان Webbi Boi باشید
شما قهرمان هستید. اطمینان حاصل کنید که دشمنان شما این را به وضوح درک می کنند!

بسیاری از قدرت های جالب
شما جالبترین ابرقدرت ها را دارید ، بازی را شروع کنید و همه چیزهایی را که توانایی آن را دارید پیدا کنید ، مثل اینکه بیخیال دیوارها شوید.

وجه نقد را دریافت کنید
بعد از اینکه دشمنان خود را از سر راه خود خارج کردید ، وقت آن فرا رسیده است که وارد صندوق امانات شوید و تا آنجا که می توانید پول نقد بگیرید!

  • تغییرات نسخه ۱٫۵٫۱ Webbi Boi

    • Bug fixes

 

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...