16 دسامبر 2021 ابزار ها ، برنامه اندروید 0

Wikipedia

Wikipedia v2.7.50388‏  دسترسی سریع و آسان به مقالات دانشنامه ویکی پدیا در اندروید
نسخه اصلی و رسمی برنامه 

Wikipedia 

امکان ندارد که تا کنون از ویکی پدیا استفاده نکرده باشید، تقریبا هر چیزی که در اینترنت سرچ کنید شما را به ویکی پدیا خواهد رساند.

درباره برنامه 

بهترین تجربه ویکی پدیا در دستگاه همراه شما. برای همیشه بدون تبلیغ و رایگان. با برنامه رسمی ویکی پدیا ، می توانید بیش از ۴۰ میلیون مقاله را به بیش از ۳۰۰ زبان جستجو و کاوش کنید ، مهم نیست که کجا باشید.

۱٫ رایگان و باز است
ویکی پدیا دائرlopالمعارفی است که هرکسی می تواند ویرایش کند. مقالات موجود در ویکی پدیا به طور آزاد مجوز دارند و کد برنامه ۱۰۰٪ منبع باز است. قلب و روح ویکی پدیا جامعه افرادی است که تلاش می کنند دسترسی نامحدود به اطلاعات رایگان ، قابل اعتماد و خنثی را برای شما فراهم کنند.

۲٫ Wikipedia بدون تبلیغات
ویکی پدیا مکانی برای یادگیری است ، نه مکانی برای تبلیغات. این برنامه توسط بنیاد ویکی مدیا ساخته شده است ، یک سازمان غیرانتفاعی است که ویکی پدیا را پشتیبانی و اداره می کند. ما این سرویس را در جهت دستیابی به دانش آزاد ارائه می دهیم که همیشه بدون آگهی است و هرگز داده های شما را ردیابی نمی کند.

۳٫ به زبان خود بخوانید
۴۰ میلیون مقاله را به بیش از ۳۰۰ زبان در بزرگترین منبع اطلاعاتی جهان جستجو کنید. زبانهای مورد نظر خود را در برنامه تنظیم کنید و هنگام مرور یا خواندن به راحتی بین آنها جابجا شوید.

۴٫ به صورت آفلاین از آن استفاده کنید
مقالات دلخواه خود را ذخیره کرده و با “لیست های من” ویکی پدیا را به صورت آفلاین بخوانید. هر طور که دوست دارید لیست ها را نام ببرید و مقالات را به زبان های مختلف جمع آوری کنید. مقالات ذخیره شده و لیست های خواندن در همه دستگاه های شما همگام سازی می شوند و حتی در صورت عدم اتصال به اینترنت نیز در دسترس هستند.

۵٫ توجه به جزئیات و حالت شب در Wikipedia
این برنامه از سادگی ویکی پدیا استقبال کرده و به آن لذت می بخشد. یک رابط کاربری زیبا و بدون حواس پرتی به شما اجازه می دهد تا روی موارد اصلی تمرکز کنید: خواندن مقالات. با تنظیم اندازه متن و مضامین در رنگ های سیاه ، تیره ، قهوه ای یا روشن ، می توانید لذت بخش ترین تجربه خواندن را برای خود انتخاب کنید.

== با این ویژگی ها افق دید خود را گسترش دهید ==

۱٫ خبرمایه Explore خود را سفارشی کنید
“کاوش” به شما امکان می دهد محتوای توصیه شده ویکی پدیا شامل رویدادهای جاری ، مقالات پرطرفدار ، عکسهای جذاب با مجوز آزاد ، رویدادهای این روز در تاریخ ، مقالات پیشنهادی بر اساس تاریخچه خواندن و موارد دیگر را مشاهده کنید.

۲٫ پیدا کنید و جستجو کنید
با جستجوی مقالات یا با نوار جستجو در بالای برنامه ، سریع آنچه را که می خواهید جستجو کنید. حتی می توانید با استفاده از شکلک های مورد علاقه یا جستجوی مجهز به صدا ، جستجو کنید.

  • تغییرات نسخه ۲٫۷٫۵۰۳۸۸ Wikipedia 

    • – Bug fixes and enhancements.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...