Wild Castle TD
Wild Castle TD v1.2.26 + Mod – بازی آرکید و استراتژیکی “برج دفاعی قلعه” برای اندروید

 

بازی Wild Castle TD

برج دفاعی قلعه بازی استراتژیک و برج دفاعی از دسته بازی های آرکید ، که کاملا رایگان است. و با پرداخت درون برنامه ای توسط شرکت آمریکایی Crunchy Studio LLC عرضه شده است.
بازی Wild Castle TD در واقع یک بازی دو سبکی است. سبک اصلی بازی برج دفاعی و سبک دوم آن استراتژیک می باشد. به همین خاطر این بازی ، یک بازی خاص در سبک خود به حساب می آید ، که نسبت به دیگر بازی های هم رده توجه بیشتری به عناصر تکمیل کننده یک بازی برج دفاعی داشته است.

داستان بازی 

داستان بازی Wild Castle TD به یک امپراطوری مربوط می شود ، که توسط نیروهای شیطانی مورد حمله و تهاجم قرار می گیرد و شما در نقش قهرمانان و منجی های این امپراطوری ، باید با تمام وجود از مرزهای آن محافظت کنید.

 

 

در بازی Wild Castle TD شما بازی را در دو بخش انجام می دهید. بخش اول شما باید نیروهای خود را آماده کرده و یک گروه برای نبرد تشکیل دهید. همچنین باید قلعه را مدیریت کرده و آن را ارتقا دهید.
در بخش دوم شما با نیروهایی که از قبل آماده کردین به مبارزه با دشمن می روید. وظیفه شما این است که با مقابله نگذارید نیروهای دشمن به دروازه قلعه برسند.چون اگر دشمن وارد دروازه را از بین ببرد و وارد مرز قلعه شما شود بازی را باخته اید. پس با استراتژی مناسب و استفاده درست از نیروها باید مانع آن شوید.

* نسخه مود شده (پول بی نهایت) بازی برج دفاعی قلعه ، همراه فایل اصلی قرار گرفت.
توجه : در نسخه مود یکبار وارد شوید و سپس از بازی خارج و مجددا وارد شوید تا پول تان زیاد شود.

 

تغییرات نسخه ۱٫۲٫۲۶

-سلاح ها و زره ها را می توان برای توانمندسازی قهرمانان خود به روز کرد.
-سلاح ها و زره ها را می توان مسحور کرد تا ویژگی های آنها را اصلاح کند.
-رفع اشکالات و بهبود عملکرد.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...