11 اکتبر 2022 بازی اندروید 0

WordUp Vocabulary

WordUp Vocabulary v7.9.9  یادگیری لغات مفید و پرکاربرد انگلیسی بدون فراموشی
نسخه اصلی برنامه

WordUp Vocabulary

یک برنامه اندروید برای آموزش لغات و اصطلاحات جدید انگلیسی با تکه های فیلم و سریال و …، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Geeks Ltd توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

اگر در مورد انگلیسی خود جدی هستید، عاشق WordUp خواهید شد. این هوشمندانه ترین راه برای کامل کردن زبان انگلیسی است و هر کلمه ای که مهم است را یاد بگیرید در حالی که از این فرآیند لذت می برید!

WordUp به شما کمک می کند تا نقشه ای از دانش خود بسازید. هر کلمه ای که می دانی و هر کلمه ای که نمی دانی. همه ۲۵۰۰۰ کلمه مفید انگلیسی بر اساس تعداد دفعات استفاده از آنها در زبان انگلیسی گفتاری در دنیای واقعی (استخراج از هزاران فیلم و نمایش تلویزیونی) به ترتیب اهمیت و سودمندی رتبه بندی شده اند.

با ایجاد نقشه دانش خود در WordUp، دائماً ارزشمندترین کلمه بعدی را که هنوز نمی‌دانید کشف می‌کنید و بر یادگیری آن‌ها به ترتیب تمرکز می‌کنید. این هوشمندانه ترین راه برای صرف زمان برای یادگیری است!

برای یادگیری واقعی کلماتی که در نقشه دانش خود کشف می کنید، WordUp همه چیزهایی را که نیاز دارید و بیشتر به شما می دهد! از تعاریف کلمات و تصاویر گرفته تا ده ها مثال سرگرم کننده از فیلم ها، نقل قول ها، اخبار و موارد دیگر. بنابراین شما احساس خوبی در مورد نحوه استفاده از هر کلمه در متن دارید. همچنین ترجمه هایی به بیش از ۳۰ زبان از جمله فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، عربی، ترکی، فارسی و … وجود دارد.

سپس مرورهای روزانه شروع می‌شوند. مانند فلش کارت‌ها، کلمات با بازی‌ها و چالش‌ها برمی‌گردند تا زمانی که به آنها تسلط پیدا کنید. نام آن Spaced Repetition است و از نظر علمی ثابت شده است که به حفظ آنها برای همیشه کمک می کند!

WordUp Vocabulary بر خلاف برنامه های سازنده واژگانی است که قبلاً دیده اید. این برنامه فرهنگ لغت دیگری نیست، اگرچه می توان از آن به عنوان یک فرهنگ لغت انگلیسی نیز استفاده کرد.

رویکرد جدید WordUp Vocabulary برای یادگیری زبان و گسترش دایره لغات شما باعث ایجاد اعتماد به نفس و قدرت در شما می شود. چه تازه به زبان انگلیسی باشید، چه در حال آماده شدن برای امتحان زبان انگلیسی (آیلتس، تافل، و غیره) باشید یا یک زبان مادری انگلیسی باشید، WordUp برای شما مفید و سرگرم کننده خواهد بود. فقط آن را امتحان کنید و خودتان ببینید!

 • تغییرات نسخه ۷٫۹٫۹ WordUp Vocabulary

  • This release includes:
  • – Introducing the friendship model
  • – UI/UX enhancements
  • – Performance improvements
  • – Minor bug fixes
راهنمای نصب : با توجه به درخواست سازنده ، لینک های دانلود حذف شد.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...