6 جولای 2020 آموزش ها 0

آموزش نصب و استفاده از اسنپ چت - Snapchat

امروز در این پست از سایت لردروید تصمیم داریم تا خدمت شما عزیزان آموزش نصب و استفاده و از برنامه اسنپ چت را به صورت تصویری و ویدیو را نشان دهیم که در ابتدای برای مقدمه یک معرفی بسیار کوتاه از برنامه Sanpchat را خدمت شما ارائه می کنیم ، اسنپ چت یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب بین کاربران پلتفرم های مختلف می باشد که از سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و در آن خدمات گوناگونی همچون چت کردن با دوستان ، انجام بازی و ادیت عکس نیز گنجانده شده است.

برای نصب این برنامه محبوب شما باید مراحل گفته شده را انجام دهید تا بتوانید در آن ثبت نام کنید و از خدمات رایگان آن بهره ببرید:

در ابتدا شما باید جدیدترین نسخه عرضه شده اسنپ چت را دانلود کنید که برای دریافت آن می توانید به لینک دانلود برنامه اسنپ چت مراجعه کنید و  شما پس از دانلود آن برای استفاده از خدمات نیاز به یک حساب کاربری دارید که در ادامه ی مطلب تمامی مراحل آن را برای شرح می دهیم که برای یادگیری آن با ما همراه باشید.

نام نویسی در اسنپ چت

آموزش نصب برنامه اسنپ چت – Snapchat:

۱ – پس از دانلود آخرین نسخه برنامه شما با این چنین تصویری مواجه می شوید که گزینه اول که Log In می باشد برای کاربرانی است که حساب کاربری از قبل داشته اند و گزینه دوم Sign Up برای کاربرانی است که برای اولین بار می خواهند از برنامه اسنپ چت استفاده که ما با این گزینه سر و کار داریم اما قبل از که روی آن کلیک کنید باید دقت داشته باشید که برنامه اسنپ چت برای کاربران ایرانی در دسترس نمی باشد و شما باید از برنامه های عبور از فیلتر استفاده کنید که برنامه ۱٫۱٫۱٫۱ نیز می توانید کار شما را پیش ببرد که برای دانلود برنامه ۱٫۱٫۱٫۱ می توانید کلیک کنید.

آموزش نصب و استفاده از اسنپ چت - Snapchat

۲ – همان طور که در عکس توضیح داده شده ابتدا نام و نام خانوادگی را وارد می کنید و پس از تاریخ تولد خود را نیز وارد می نمایید حال باید یک نام کاربری برای حساب خود انتخاب کنید که برای ورود های بعدی شما به برنامه نیز استفاده می شود که اکثر مواقع خود برنامه یک نام کاربری به شما پیشنهاد می دهد.

آموزش نصب و استفاده از اسنپ چت - Snapchat

۳ – هم اکنون در این مرحله شما باید یک رمز عبور برای حفاظت از حساب کاربری خود استفاده کنید که سعی کنید ترکیبی از حروف و اعداد باشد تا به راحتی پذیرفته شود پس از آن یک کد تایید برای شماره موبایلی که وارد کرده اید ارسال می شود که در صورت درست وارد کردن آن به مرحله اضافه کردن دوستان در اسنپ چت می رسیم که می توانید دوستان خود را به روش های مختلفی پیدا کنید و به لیست دوستان خود اضافه کنید.

 

آموزش اضافه کردن دوستان خود در برنامه اسنپ چت:

پیدا کردن دوستان در Snachat

این برنامه قابلیت شناسایی خودکار دوستانی که شماره آن ها را دارید و برنامه Snapchat را روی دستگاه خود نصب دارند را نیز دارد که برای انجام این کار کافی است روی ادامه کلیک کنید.

پیدا کردن دوستان در اسنپ چت

پس از این مرحله شما باید دسترسی مخاطبان خود را به برنامه بدهید تا این نرم افزار بتواند دوستان شما را پیدا کند که تنها یک روش از پیدا کردن دوستان خود می باشد و در ادامه می خواهیم روش های مختلف اضافه کردن دوستان را به لیست فرند های خود توضیح دهیم.

۱- اضافه کردن کاربران از طریق Snapcode که برای این کار کافی است شما از اسنپ کد دوست خود یک عکس بگیرید و در داخل برنامه روی علامت روح کلیک کنید و قسمت اضافه کردن دوست گزینه Snapcode را فشار دهید و با اسکن کردن آن کد کاربر مد نظر به لیست دوستان شما اضافه خواهد شد.

۲ اضافه کردن دوستان خود از طریق نام کاربری که برای انجام این کار شما باید مراحل قبل را نیز پیش بروید و به جای انتخاب اسنپ کد از گزینه Username استفاده کنید و روش اجرای آن ها به این صورت است که کافی است شما فقط نام کاربری را وارد کردید و برای او درخواست دوستی ارسال کنید.

۳ – اضافه کردن دوستانی که در نزدیکی شما هستند که برای انجام آن کافی است روی عکس شبح و بعد Add Friends سپس روی Nearby کلیک کنید که در این روش برنامه با استفاده از موقعیت مکانی شما کاربران اطراف شما را پیدا کرده و به شما پیشنهاد می دهد.

پیدا کردن دوستان در اسنپ چت

در عکس بالا روش های مختلف آن توضیح داده شده است که تمامی موارد توضیح داده شده است و آخرین گزینه نیز برای اشتراک گذاری نام کاربری شما است که کاربران بتواند شما را از طریق نام کاربری تان پیدا کنند.

نحوه پذیرش درخواست های دوستی در SnapChat:

حال این سوال پیش می آید که کاربرانی که به شما درخواست ارسالی می کنند از چه طریق درخواست آن ها را قبول کنیم برای این کار شما باید داخل برنامه اسنپ چت روی علامت شبح کلی کنید بعد روی Added Me کلیک کنید و برای پذیرش آن کافی است که روی + کلیک کنید.

در ادامه مطلب آموزش نصب اسنپ چت می خواهیم به این مورد بپردازیم که این Snaps که برای شما ارسال شده است را مشاهده کنید و اصلا آن ها در کجای برنامه قرار دارند ، این سوال خیلی از کاربران می باشد چون برنامه اسنپ چت به محض اجرا روی دوربین می رود و گزینه دیگری ندار اما شما می توانید برای مشاهده Snap های خود دست خود را روی صفحه به سمت راست بکشید تا بتوانید تمامی آنها را مشاهده کنید که هر کدام از آن ها به شکل مختلفی نشان داده می شوند و نماد های آن عبارتند از :

 • آبی: پیامی از طریق چت های خود.
 • قرمز: اسنپ های بدون صدا هستند که برای شما ارسال شده است.
 • بنفش: بر خلاف رنگ قرمز اسنپ های صدا دار به این رنگ در می آیند.

حال این مورد را می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم که چگونه شما برای دوستان خود اسنپ ارسال کنید که برای یادگیری و آموزش آن کافی است همراه ما باشید.

آموزش ارسال Snap:

خب شما در ابتدا که وارد برنامه می شوید به صفحه دوربین می رسید که همین مورد شرع کار برای ارسال Snap می باشد ، اسنپ ها می توانند در دو حالت باشند حالت اول به شکل خود طبیعی از خود سلفی و یا فیلم بگیرید و برای کاربر مورد نظر خود ارسال کنید اما گزینه ای که اسنپ چت را متمایز کرده است نحوه دوم است که شما می توانید به عکس و فیلم های کوتاه خود استیکر ، متن و فیلتر های بسیار جذاب اضافه کنید که به هر کدام از آن ها در ادامه مطلب به طور مختصر می پردازیم:

 • حرف T : این نماد برای اضافه کردن متن در حالت های مختلف می باشد.
 • Doodle : یا مداد یک ابزار طراحی است که می توانید از آن استفاده نمایید.
 • Stickers : می توانید از طریق آن برچسب های مختلف استفاده کنید.
 • Scissors : ذخیره قسمت های از اسنپ برای اسنپ های بعدی.
 • Magic : پاک کردن عناصر مختلف در تصاویر.
 • Tint Brush : تغییر رنگ اشیا درون تصویر.
 • Paperclip : برای اضافه کردن یک سایت به عکس خود می باشد.
 • Timer : برای زمان بندی پک شدن تصویر یا عکس ارسالی.

آموزش نصب و استفاده از اسنپ چت - Snapchat

خب در ادامه این مطلب می خواهیم به جذاب ترین بخش آموزش نصب و استفاده از برنامه اسنپ چت بپردازیم.

فیلتر و لنز های اسنپ چت:

این فیلتر و لنز ها به صورت مستقیم بر روی عکس ها اعمال می شوند و هر کدام از آن ها بر اساس واکنش های شما جلوه های مختلفی را به عکس یا ویدیوی شما می دهند به طور مثال در صورت باز کردن دهان خود می توانید رنگیم کمانی که از دهان شما جاری می شود را مشاهده کنید و یا با بالا و پایین کردن سر خود می توانید عینک هایی به اشکال مختلف را روی صورت خود مشاهده کنید که جذاب ترین بخش برنامه اسنپ چت می باشد و پیشنهاد می شود می شود حتما آن را امتحان کنید.

با تشکر از شما که تا انتهای آموزش نصب و استفاده اسنپ در سایت لردروید چت همراه ما بودید شما می توانید برای حل مشکلات خود آن ها را برای ما کامنت کنید تادر اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم در انتهای اگر قسمتی از روش نصب برای شما نامفهوم بود می توانید از ویدیو انتهای صفحه استفاده کنید که به طور کامل برای شما شرح داده شده است.

فیلم آموزش نصب اسنپ چت:

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...