20 سپتامبر 2022 برنامه اندروید 0

Yandex Navigator

Yandex.Navigator v7.15 – مسیریابی ساده،‌ دقیق و آسان در اندروید
نسخه اصلی برنامه 

Yandex Navigator

یک برنامه اندروید اپلیکیشن مسیریاب دقیق و کارآمد، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Yandex Apps توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه

Yandex Navigator به رانندگان کمک می کند مسیر بهینه را برای رسیدن به مقصد ترسیم کنند. این برنامه هنگام ترسیم مسیر شما، ترافیک، تصادفات، کارهای جاده‌ای و سایر رویدادهای جاده‌ای را در نظر می‌گیرد. Yandex Navigator حداکثر سه نوع از سفر شما را به شما ارائه می دهد که از سریعترین آنها شروع می شود. اگر سفر انتخابی شما را از جاده های عوارضی عبور دهد، برنامه از قبل در این مورد به شما هشدار می دهد.

Yandex. Navigator از پیام‌های صوتی برای راهنمایی شما در مسیرتان استفاده می‌کند و مسیرتان را روی صفحه‌نمایش دستگاهتان نشان می‌دهد. علاوه بر این، همیشه می توانید ببینید که چند دقیقه و چند کیلومتر باید بروید.
می توانید از صدای خود برای تعامل با Yandex Navigator استفاده کنید تا مجبور نباشید دستان خود را از روی فرمان بردارید. فقط بگویید “Hey, Yandex” و برنامه شروع به گوش دادن به دستورات شما می کند. به عنوان مثال، “هی، یاندکس، بیایید به خیابان لسنایا ۱ برویم” یا “هی، یاندکس، مرا به فرودگاه دوموددوو ببر”. همچنین می‌توانید به Navigator در مورد رویدادهای جاده‌ای که با آن‌ها برخورد می‌کنید اطلاع دهید.

(مانند «Hey, Yandex، تصادفی در خط راست رخ می‌دهد») یا مکان‌ها را روی نقشه جستجو کنید (به سادگی با گفتن «Hey, Yandex, Red Square»).
با انتخاب مقصدهای اخیر از تاریخچه خود در زمان خود صرفه جویی کنید. مقصدها و موارد دلخواه اخیر خود را از هر یک از دستگاه‌های خود نگاه کنید—این دستگاه‌ها در فضای ابری ذخیره می‌شوند و در زمان و مکان مورد نیاز شما در دسترس هستند.
Yandex Navigator شما را به مقاصد خود در روسیه، بلاروس، قزاقستان، اوکراین و ترکیه راهنمایی می کند.

این برنامه پیشنهاد می کند ویجت جستجوی Yandex را برای پانل اعلان فعال کنید.

  • تغییرات نسخه ۷٫۱۵ 

    • Yandex Maps in Android Auto now recognizes gestures. You just need one motion to see the route in detail or the entire route. You can also zoom in and out on the map if you’re traveling without a route.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...