Yousician Guitar

Yousician Guitar, Piano & Bass v4.44.0 – اپلیکیشن آموزش موسیقی نوآورانه اندروید
نسخه اصلی برنامه با بیش از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ دانلود

Yousician Guitar

یک اپلیکیشن آموزش موسیقی نوآورانه مخصوص اندروید می باشد که توسط Yousician Ltd توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

درباره برنامه 

YOUSICIAN – سریع و سرگرم کننده راه برای یادگیری ، بازی و کارشناسی ارشد پیانو ، گیتار ، باس ، Ukulele ، یا آواز / خواننده. لذت بردن از هزاران آهنگ در INSTRUMENT واقعی خود را!
(از ابزارهای صوتی و برقی پشتیبانی می کند)

Yousician Guitarمدرس موسیقی شخصی شماست! برنامه به شما گوش می دهد و بازی می کند و بازخورد فوری در مورد صحت و زمان بندی شما را نشان می دهد. برنامه درسی ما ، ساخته شده توسط معلمان متخصص موسیقی ، به نوازندگان در تمام سطوح ، از مبتدیان کامل تا حرفه ای ها ، کمک خواهد کرد.

راهنماهای ویدیویی مرحله به مرحله در هر درس به شما کمک می کنند. گیم پلی سرگرم کننده پیشرفت شما را دنبال می کند و شما را برای تمرین و یادگیری انگیزه می دهد. شما به سادگی شگفت زده خواهید شد که مهارت های شما به چه سرعت پیشرفت می کند. بنابراین ، گیتار ، باس یا اوکولل خود را بگیرید ، بروید روی پیانو یا صفحه کلید خود بنشینید ، یا گرم شوید تا بخوانید و اکنون شروع به بازی کنید!

Yousician Guitar برای کیست؟
• خوانندگان ، پیانیست ها ، گیتاریست ها ، نوازندگان باس و اوکولله
• مبتدیان کامل
• نوازندگان پیشرفته و حرفه ای
• معلمان موسیقی

شامل چه چیزی است؟
• بیش از ۱۵۰۰ ماموریت ، درس و تمرین ، با صدها فیلم ، شامل تمام مهارت های مورد نیاز شما: موسیقی خواندن صفحه تماشای موسیقی ، آهنگ های کلاسیک و موسیقی پاپ برای پیانو ، و برای گیتار ، باس و اوکولله شما آکورد ، استریمینگ ، ملودی ، سرب ، انگشت زدن و موارد دیگر. اگر آواز خواندن آهنگ های مورد علاقه خود را می خوانید ، آیا لحن دارید!
• Yousician همچنین به شما تئوری موسیقی می آموزد و شامل مربیان ویژه ای برای هر مهارت و وتر است.
• یک چالش هفتگی ، که در آن می توانید با دوستان و میلیون ها یوسپیست در سراسر جهان به رقابت بپردازید.

Yousician Guitarچگونه کار می کند؟
• این به شما گوش می دهد که پیانو ، گیتار ، باس یا اوکولل را می خوانید یا می خوانید
• این به شما بازخورد فوری در مورد عملکرد شما می دهد
• شما را از طریق آهنگ های بسیار جذاب و آموزش های مرحله به مرحله که متناسب با سطح بازی شما است ، می گیرد
• یادگیری را با پاداش گیم پلی ، درس ها و چالش ها لذت می بخشد
__

خودآموزان ،
Yousician با خلاق ترین و با تجربه ترین معلمان موسیقی جهان توسعه یافته است. این کاملاً برای یادگیری خود یا به عنوان مکمل یادگیری با معلم مناسب است. با آموزش گام به گام و بازخورد مداوم همیشه می توانید مطمئن باشید که گیتار ، پیانو ، اوکلول یا باس خود را به درستی پخش می کنید.

با هر پیانیو / گیتار / BASS / UKULELE / خواننده بازی کنید
Yousician Guitar با یک ساز واقعی بازی می شود ، و نیازی به تجهیزات اضافی ندارد. میکروفون موجود در تلفن شما به پخش شما گوش می دهد و برنامه به شما می گوید عملکرد شما چگونه است. این حتی برای آواز خواندن نیز کار می کند ، بنابراین در طول کارائوکه هرگز از صدا در نمی آیید!

ارائه قبلی
برای پخش زمان نامحدود و بدون وقفه در تمام سیستم عامل ها مشترک شوید.
انواع اشتراک ها برنامه های سالیانه است که در اقساط ماهانه ، از پیش برنامه های سالانه و ماهانه صورت می گیرد. قیمت ها ممکن است در کشورهای مختلف متفاوت باشد.
اشتراک به طور خودکار در پایان هر ترم تجدید می کند مگر اینکه تجدید خودکار در حساب Yousician شما در yousician.com خاموش باشد. اگر از حساب فروشگاه Google Play استفاده می کنید ، می توانید اشتراک خود را از آنجا لغو کنید.

مردم درباره چه کسانی می گویند
“Yousician Guitar هدیه فن آوری مدرن به آموزش موسیقی است. این برنامه ای است که به شما می آموزد به جای کنترلر بازی های پلاستیکی ، گیتار را به کار بگیرید. “- World Guitar

“Yousician یک مکان افسانه ای برای شروع یادگیری پیانو ، گیتار ، اوکولل یا باس است. Yousician با ارائه یک چالش و سپس گوش دادن به عنوان تلاش برای بازی در زندگی واقعی ، تکنیک های ابتکاری بازی و نماد موسیقی را آموزش می دهد. “- New York Times

درباره یوسیسی
Yousician بزرگترین و سریعترین مدرس موسیقی در جهان است. ما اعتقاد داریم که موسیقی سازی می تواند و باید به اندازه سواد رایج باشد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید:

  • تغییرات نسخه ۴٫۴۴٫۰ Yousician Guitar

    • تغییراتی در دسترس نیست!
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...