Zombie Castaways - دانلود بازی زامبی دور افتاده اندروید

دانلود Zombie Castaways v4.26 اندروید + نسخه مود (هک شده)
برای دانلود Harvest Town کلیک کنید.

Zombie Castaways – زامبی دور افتاده یک بازی شبیه سازی برای اندروید است. که توسط VIZOR APPS LTD در دو نسخه مود و اصلی عرضه شده است. و داستان از جایی شروع می شود که یک زامبی عاشق یک دختر انسان می شود. و تمامی تلاش خود را می کند تا به یک انسان تبدیل شود. در آن شما یک جزیره بزرگ را کشف و جست و جو کنید. و آن را به یک شهر پاک تبدیل کنید و در این راه شما تنها نیستید و در حین انجام کار ها دوست هایی برای انجام کار های مختلف پیدا می کنید . شما به عنوان یک بازیکن باید به این زامبی ها کمک کنید تا با جست و جو در جزیره گیاهان اسراسر امیز زامبیوم را پیدا کنند!

به طور کلی اگر به بازیهای شبیه سازی و استراتژیک اندروید علاقه دارید . بدون شک Zombie Castaways با ساخت عالی خود از بهترین گزینه ها برای انتخاب شماست. این بازی تا کنون بیش از ده میلیون بار در پلی استور دانلود شده است و دارای امتیاز ۴٫۶ از ۵ می باشد.

درباره بازی

زندگی در یک جزیره مزرعه را در کنار هم با زامبی های دوستانه و ماجراجویی دوستانه در Zombie Castaways تجربه کنید! در اینجا لیستی از مواردی است که هرگز در جهان زامبی خسته نمی شوید:

سفر به دنیای متنوع زامبی! گشت و گذار در جزیره اسباب بازی ها ، گشت و گذار در یک شهر شلوغ انسانها ، یک ماموریت فضایی به سیارک ، ماجراهایی در جزیره سافاری – شما آن را نام ببرید ، زامبی آن را بدست آورده است!

جزیره خانه خود را بسازید: از مزارع و کارخانه های منظم مزرعه زامبی ها یا مکان های مشهور جهانی – برج ایفل ، ابوالهول مصر ، لوور و موارد دیگر – انتخاب کنید!

ویژگی های بازی Zombie Castaways اندروید:

  • دارای ماموریت ها و چالش های بسیار جذاب.
  • امکان کاشت بیش از ده نوع گیاه مختلف.
  • امکان پیدا کردن دوست های مختلف برای تکمیل وظایف.

    تغییرات نسخه ۴٫۲۸

    Zombie and Zamy participate in the decorations exhibition! Visit the most unusual workshop to find out who’s trying to prevent the friends from winning the main prize!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...