2 سپتامبر 2021 بازی اکشن ، بازی اندروید 0

Zombie Gunship Survival

Zombie Gunship Survival v1.6.37 + Mod – بازی اکشن و هیجان اور نبرد با زامبی ها اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (تجهیزات نامحدود + عدم گرم شدن تفنگ)

Zombie Gunship Survival

بازی جدید، سرگرم کننده و اعتیاداور در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازی سازی flare-games برای دستگاه های اندروید است که نسخه رسمی و جهانی آن ساعت ها پیش به صورت رایگان راهی مارکت بزرگ گوگل گردید.

درباره بازی

در آخرالزمان زنده بمانید و این بازی بقای زامبی را انجام دهید. از جایگاه کشتی تفنگ خود در AC 130 آتش جهنم را به آتش بکشید. در جهانی که بیشتر مردم به زامبی تبدیل شدند ، چند بازمانده از پایگاه عملیات نظامی با حملات زامبی می جنگند.

در Zombie Gunship Survival دفاع خود را در پایگاه خود به عنوان آخرین پناهگاه برای بقا ایجاد کنید. به نیروهای زمینی خود کمک کنید تا اهداف خود را از طریق مسلسل AC 130 خود انجام دهند. زنده ماندن ZG تیم شما در برابر زامبی های در حال حرکت بر روی شانه های شما قرار دارد. یک جمع کننده اسلحه افسانه ای شوید!

اسلحه AC 130 خود را به سلاح های م undثر ارواح مجهز کرده و برای آسیب بیشتر آنها را ارتقا دهید و بال های جنگی خود را باز کنید! برای دفاع از ارتش خود از بالا به زامبی ها شلیک کنید. منابع گرانبها ، طلا و جوایز دیگر را غارت کنید ، آنها را به پایگاه خود برگردانید و دفاع خود را بسازید تا حملات زامبی ها را در این بازی zg survival دفع کنید

امکانات Zombie Gunship Survival:

– از یک اسلحه سوار شده در برابر انبوه مردگان زامبی ، از نیروهای خود پشتیبانی هوایی کنید. قبل از اعزام نیروهای خود ، مأموریت خود را برنامه ریزی کنید تا به حداکثر کارایی برسید
– بازی Assault ، Demolition ، Sniper و Scout. سلاح های واقع گرایانه را تجهیز و ارتقا دهید.
– دید دقیق شبانه مادون قرمز نظامی با سناریوهای مبارز تیرانداز اول شخص از صندلی توپچی شما.
– زامبی ها با چندین توانایی ترسناک ، ایمنی تیم شما را تهدید می کنند. کشتن زامب های تیتان دشوار است که تواناییهای تیرانداز شما را به چالش می کشد و بقای zg را به خطر می اندازد.
– برای ایجاد دفاع بهتر در پناهگاه خود ، طلا و جوایز دیگر جمع کنید. برای دفاع از پایگاه ارتش خود در برابر حملات ارواح در این بازی تیراندازی زامبی ، دفاع برج ، موانع جنگی ، اسلحه و اسلحه خود را ارتقا دهید.
– برای جوایز افسانه ای ، بیشترین زامبی ها را در رویدادهای هفتگی شلیک کنید!
– با یک جامعه پر جنب و جوش بازی کنید. در مورد استراتژی های بازی تیرانداز با دوستان خود بحث کنید.

 • ویژگی های نسخه مود Zombie Gunship Survival :

  – تجهیزات بی نهایت

  – No overheating of weapons

 • تغییرات نسخه ۱٫۶٫۳۷

  • Heads-up, Airmen! New challenges ahead!
  • *New Scenarios: 2 new maps are now available on the newly added campaign!
  • *Minor bug fixes Zombie Gunship Survival
راهنمای نصب : ابتدا فایل apk را دانلود و نصب نمایید. – فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.flaregames.zgs را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید. – در نهایت بازی را اجرا نمایید.
طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...