Zombie Poly

Zombie Poly + Mod – بازی اکشن هیجان انگیز حمله زامبی ها برایی اندروید
  نسخه مود (پول بی نهایت)  

Zombie Poly

بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

درباره بازی

Zombie Poly – یک بازی آفلاین اعتیاد آور و سرگرم کننده برای موبایل. ماموریت شما در این بازی زامبی زنده ماندن در آخرالزمان زامبی است. اسلحه های بیشتری جمع آوری کنید، و بهبود مهارت های تیراندازی می تواند به شما کمک کند همه زامبی ها را بکشید و مراحل را سریعتر بگذرانید.

هدف بگیرید، شلیک کنید و انبوهی از زامبی ها را بکشید. این بازی زامبی بسیار جذاب دارای تعداد زیادی زامبی وحشی است. اگر می خواهید به دنبال یک بازی تیراندازی خیره کننده زامبی باشید، این برای شماست!

ویژگی های هیجان انگیز Zombie Poly:
★ مناطق و نقشه های خنک در جهان را باز کنید.
★ کنترل های FPS خوب در بازی زامبی اعتیاد آور!
★ تفنگ و سلاح های قدرتمند!
★ ماموریت های سرگرم کننده و سرگرم کننده
★ بازی آفلاین هر زمان که شما می خواهید

این بازی زامبی به شما پیشنهاد می کند در دنیای بی رحمانه آخرالزمان زامبی ها زنده بمانید. شما باید از تمام مهارت های خود برای زنده ماندن استفاده کنید، هر هدف را در یک اکشن خونین این بازی تیراندازی شکار کنید. ماشه را بکشید و سر شلیک کنید!

در این بازی تیراندازی شما فراخوان ماموریتی را دریافت کردید که تیراندازی برای شکست دادن انواع زامبی ها در جنگ با جذاب ترین گرافیک، بهترین کنترل و بهترین گیم پلی آفلاین در موبایل باشید. Zombie Poly گرافیکی را در دنیای پلی آخرالزمانی خاص ارائه می دهد، اگر از علاقه مندان به بازی های تیراندازی زامبی و ارتش هستید، در دانلود این بازی فوق العاده سرگرم کننده زامبی شک نکنید.

بازی تیراندازی جدید و گیم پلی چالش برانگیز برای شما آماده است. به جنگ بپیوندید و مانند بهترین تیرانداز این نبرد را فرماندهی کنید. اسلحه خود را بردارید، زامبی ها را با تگرگ گلوله و تفنگ های عظیم بزنید. برای کشتن و نجات جان خود شلیک کنید!

در Zombie Poly کنترل نبرد را در دست بگیرید و در اعتیاد آورترین بازی تیراندازی آفلاین به بهترین تیرانداز زامبی تبدیل شوید.

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...