بازی Zombies Shooting Adventure Survival اندروید

Zombies Shooting Adventure Survival – تیراندازی زامبی: بقای ماجراجویانه نام یک بازی اکشن اندروید است که در آن شما در نقش یک بازمانده هستید که برای بقای خود تلاش می کند پس بهترین کار این است که با برداشتن سلاح خود به سمت هدف مورد نظر فرار کنید و در حین انجام این کار هر زامبی که پیش روی خود دیدید از بین ببرید تا برای شما مزاحمتی ایجاد نکنند و با رسیدن به انتهای مسیر می توانید اقدام به باز کردن سطح جدید نمایید تا خودتان را با یک چالش جدید روبرو کنید.

این بازی خارق العاده توسط کمپانی مشهور Royal Ark. We craft best action games every day به تازگی طراحی شده و به صورت رایگان در پلی استور عرضه شده است که به Battle Prime و دیگر بازی های این سبک همانند Sniper Zombies شباهت دارد که تا کنون بیش از پنجاه هزار بار در پلی استور دریافت شده و از نظرات کاربران خود توانسته است امتیاز خیره کننده ۴٫۵ از ۵ را به نام خود به ثبت برساند که ما امروز تصمیم گرفته ایم پس از بررسی و آماده کردن تصاویری از محیط آن ، جدیدترین آپدیت آن را برای شما در سایت لردروید حاضر کنیم که با دریافت آن می توانید به جنگ این موجودات خطرناک بروید.

شما هم اکنون می توانید برای دانلود بازی Zombies Shooting Adventure Survival اندروید به همراه نسخه مود پول بینهایت با لینک مستقیم از داخل همین صفحه اقدام کنید!

ویژگی های بازی Zombies Shooting Adventure Survival:

  • گیم پلی سرگرم کننده و ساده.
  • امکان استفاده از سلاح های مختلف.
  • کنترل ساده و قابلیت اجرا با یک دست.
  • دارای مراحل فراوان و فوق العاده.

تغییرات آپدیت نسخه ۱٫۰٫۱:

ارتقا های کلی در کنار رفع مشکلات جزئی!

طراحی سایت
تلگرام لردروید
آخرین بازی ها
0 بازی امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
آخرین برنامه ها
0 برنامه امروز قرار گرفت
نمایش بیشتر
نظرات کاربران
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

نمایش بیشتر ...